1. 1.
  bi donem bakanlik ve milletvekilligi yapmis, suleyman demirelin aile fotosunda yer alan bursali is adami
  2 ... innocence
 2. 2.
  bir açıklamasında yaklaşık 10-15 milyar dolarım var dedi bu zat. bizzat kendim okudum.**süleyman demireli pek bir sever.caglar holding,olay tv ve yesim tekstilin sahibi.
  ... cell-im
 3. 3.
  demirelin prenslerindendir
  vakti zamanında demirelin ünlü aile fotoğraflarında da bulunmuşluğu vardır
  ... straightflush
 4. 4.
  iplik kaçakçılığına adı karıştıktan sonra milletvekili olarak paçayı kurtarmıştı bu zat..
  ... shalamar
 5. 5.
  tekstile yapılan yüzde 10luk kdv indirimini beğenmeyerek nergis holding bünyesindeki * 3,000 (yazıyla üç bin) işçiyi bir ay ücretsiz izne çıkarmış işveren kişilik.

  gerekçesi de çok acayip idi beyefendinin satıştan yapılmış da indirim, alışdan yapılmamış. zaten zarar editormuş. e sormazlar mı insana daha düne kadar nasıl kazanıyordun da birden bire zarar etmeye başladın diye. sorarlar ama cevap vermez cavit bey.
  1 ... brhmbl
 6. 6.
  tekstil krallarından; hatta hapise atılacağı zaman 'beni hapse atarsanız ülke tekstili çin tekstili karşısında ezilir' diye tehtit eden eski bakan ve millet vekili.
  1 ... markasiz
 7. 7.
  mesut yılmaz'a yavşak diyip para cezasını ödetikten sonra "parasıyla değil mi" diyerek izleyenleri dumura uğratmıştır.
  2 ... lithium
 8. 8.
  ve hala yeşim tekstilin yegane sahibidir...
  ... drejjj
 9. 9.
  tüm götürüşleri bilinse de, hala cezalandırılamayan işadamı. arabaya binmez, helikopter kullanır. nergis karısının, yeşim kızının adıdır. ikisinin adına da holding kurmuştur. tüm bursayı bir kalemde satın alacak muzazam bir servet sahibidir.
  ... karpuzkabugu
 10. 10.
  lisede milli güvenlik hocamızın hiç çekinmeden tüm sınıfın önünde giydirdikçe giydirdiği kişidir. belki hırsız belki puşttur. ama zamanında ülke tekstil sanayiinede büyük adımlar atmamızı sağlamıştır. zamanında hayal bile edilemiycek iplik, kumaş makinelerini * ülkemize getirerek bence büyük hizmet etmiştir. muhakkak birilerinin desteği ile bunları gerçekleştirmiştir ama unutmayın ki cavit çağlar dan milyon kere daha zararlı insanları hergün tv de izliyoruz ve bunlar beyfendi sıfatı ile dolaşıyolar. günümüzde işsizlik gerçekten en büyük problemimiz cavit çağlar ı savunmuyorum sadece iyi yada kötü çalışanların ailelerinide hesaba katarsak 1000 lerce kişiye iş sağlıyor. niye üzerine bu kadar gidiliyor onuda düşünmek lazım.
  1 -3 ... gigantic