bugün

Wednesday dizisinde Mortricia Addams karakterini oynayan kişidir aynı zamanda.
Çok güzel bir kadın. Çocukluk idolüm.
ilk ve son aşkımdır kendisi. Onun bundan haberi yok tabi. Ama eğer Buraları okuyorsa ben aramızdaki 18 yaş farkını sorun etmiyorum bilmesini isterim!
BUGÜn doğum günü. 50 yaşına girmiş.
(bkz: afet)
Tanrının bitirme tezi.
Bir January Jones değildir.
şu aralar 5 milyon sterlin değerindeki dairesinden yaptığı paylaşımlarla gündemde olan 49 yaşındaki aktris.

http://www.hurriyet.com.t...0988694&utm_term=post
aşkın yaşı yoktur ve zoro filmlerinde büyülemiştir.

George clooney ile birbirine yakışırlar.

hala çok güzeldir.
daha guzeli sadece ve sadece (bkz: o bir zeyna) olabilir, yanlis anlasilma olmasin istatistik ve olasilik bilimine gore mumkun oldugu icin sadece.

gel gelelim hatum kisi dunyanin en seksi kadinlari arasina zaman zaman girmeyi basarabilmekle beraber yapmis oldugu evlilik dolayisiyla ciddi sikintilar cekmistir zira kocasi uzun bir zaman seksomanyak oldugu icin tedavi gormustur. (sozluktekilerin anlayabilecegi tabirle maykil daglis hatunu kanirttirmistir resmen) vesselam cirkin sansi elzemdir...
Şu dünyada gözlerimin görüp görebileceği en güzel beş kadından biridir.

O yüzündeki detayları incelemek, sanırım bütün bir ömrümü alır. Yaşlanmış şeklinde yorumlar var. Genç olanı herkes beğenir. Ben bu kadının olgunluğunu seviyorum.
Şiir gibi bir güzellige sahip kadin..
monica belluci falan halt etmis bu kadinin yaninda. Zorro filminde izlerken hayran hayran baktigim hemcinsim.
Keske antonio banderas ile gercekten evli olsaniz. Cok yakisiyorlar.
Galler'in çıkarıp çıkarabileceği en güzel şey. Bundan ötesini de çıkaramaz daha o ülke.
maykıl bununla ne yaptıysa kendi de pörsüdü, karıyı da pörsüttü.
(bkz: dünyanın en güzel kadını)
terazi burcudur.
tortul kayaçlara örnek. taş gibi kadındır..
guzellik tanimi. galli guzel. dun oscar odul toreninde altin sarisi kiyafet, siyah saclar, meme, kalca ile en guzel, en seksi kadindi. cok begendim.
gelmiş geçmiş en güzel ve asil hatunlar arasında ilk beştedir.
kimseye söyleme dedi ama artık tutamayacağım içimde; 2 hafta önce 7 yıldızlı bir otelin müstesna odalarından birisinde kendisiyle seviştim.

öyle abartıldığı kadar iyi bir hatun değil. bilhassa sex mevzusunda. özellikle meme uçları çok küçük ki hiç benim tarzım değil. yine kıramıyorsun sevişiyorsun işte. ah benim yufka yüreğim.
tom hanks ile oynadığı the terminal filmiyle oyunculuğu tebrik edilesi dünyaca ünlü güzeller güzeli olmasının yanı sıra zarifliğiyle de dikkat çeken aktristir.
şu andaki hali bile baştan çıkarıcı olan aktris.
sinema hayatında çok iz bırakmış hayran bırakmış herhangi performansına rastlamadım ama katrajda olması ve ceylan gibi sağa sola bakması bile çok göz dolduruyor.
esmer güzeli dedikleri şey tam da bu jones tur.
bir katy alfa james değildir.
gençliğini bok eden kadındır. hayır kendisinin hastasıydım. bu kadar hızlı bir şekilde yıpranmış olması gerçekten üzücü.

şu güzelliğe bak ya...

görsel
görsel
(bkz: zetrin keta cons)
güncel Önemli Başlıklar