1. 1.
  bir fetö/akp projesi olan casusluk davası ya da bilinen adıyla askeri casusluk davası'nın savcısı olan fetöcü zafer kılınç'ın eşi ve çocukları ile birlikte yunanistan'a kaçarken hudut kartallarımız tarafından yakalanmasıdır.

  şimdi bu askeri casusluk davası dediğimiz fetö/akp kumpası neydi?

  bu kumpasta türk silahlı kuvvetleri mensubu subay ve astsubaylarımız fetö/akp işbirliği ile askeri bilgilerimizi yunanistan'a satmakla suçlanmış, yunanistan lehine casusluk faaliyetleri yaptıkları kurgulanmıştı.
  davada defalarca sahte deliller tespit edilmesine rağmen onlarca subay astsubay aylarca cezaevlerinde yatmıştı.

  işte bu kumpası kuran fetöcü köpek, türk askeri'ne iftira atan, türk askerini yunanistan lehine casusluk yapmakla suçlayan bu fetöcü köpek dün yunan sınırında yakalandı.

  allah'ım sen ne büyüksün...

  https://www.sozcu.com.tr/...carken-yakalandi-2354311/
  13 -1 ... tengir budun
 2. 2.
  dava sırasında ona yardımcı olanlar, ses çıkartmayanlar ne olacak peki. ergenekon balyoz davalarında misal o davaların savcısı olanlar vardı meydanlarda bağırıyorlardı "ben bu davanın savcısıyım" diye. onlara bir şey yok mu ?

  peki şimdi bu hakimler savcılar askerler bilmem neler çıkıp "feto bizi kandırdı aldandık milletimiz ve rabbimiz affetsin" derlerse serbest mi bırakılacaklar ? şu sol tarafta hala muhalefet şöyle chp seçmeni böyle diye mcık mcık konuşanlar gelsinler de şu soruları bir yanıtlasınlar. adamları senelerdir kucakta gezdiriyor birileri bunlar hala chp böyle chp seçmeni şöyle diye sağı solu yalama derdindeler.
  7 -1 ... mel mel bakan gibson
 3. 3.
  Adaleti ilahi. Hain. Askerimize Yunan diye diye kuyu kazmış, yunana kaçarken kendi kazdığı kuyuya kendi düşmüştür.
  3 ... gazeloglu
 4. 3.
  (bkz: memleketin çivisi)
  ... yok herif
 5. 4.
  işlediği tüm suçlara akp'nin ortak olduğu, yardım ve yataklık ettiği bir teröristin yakalanmasıdır.
  2 -1 ... rumeli71