bugün

tehlikenin farkına varan futbolcu.götü yusuflayıp,adam gibi oynamaya başlamıştır.
geçen yıl yaptığının aynısını bu senede yapan ibnetor futbolcu.
çok iyi hatırlarım geçen sene ilk 4-5 maç ve son 4-5 maç süpersonic oynamış ve takımda kalıp, kalan zaman içerisinde paraları çatır çutur yemiş futbolcu.
bu seneye bakıyorum ilk 4-5 maç ortalığın mına ha koymuş bir lincoln ve lig sonları yaklaştıkça koymaya devam eden lincoln..
kalan zamanlarda çay koyuyor o ayrı..
ulen lig sonu geldi, takımda kalıp, garanti paraları yemek için böyle oynamıyorsa ben ibneyim!
takoz recepten daha takoz olan futbolcudur.
işini bilen adam.. ligden düşmüş veya düşmek üzere olan takımlara karşı iki tane ''no look pass'' verip kendi promosyonunu yapma niyetinde.. bakıyorum da herkes galatasaray takımını yerden yere vururken arkadaş göklere çıkartılıyor.. yahu bu adam kafasına göre basıp giden, istemediği deplasmana çıkmayıp takım arkadaşlarını yarı yolda bırakmış olan adam!

iki üç tane pasa aldanmayın nolur.. onları biz de yapıyoruz halı sahada.. ha ben topu attıktan sonra başımı çevirebiliyorum o ayrı..
satış listesine konulmuş ganere.

bonservis bedeli de istemiyormuş yönetim. oha lan, o kadar da değil!

http://fanatik.ekolay.net...il_32_132232_4.htm?ver=81
kariyeri, yaptıkları, oyun tarzı, hal ve hareketleri, kafa yapısı her şey ama her şeyi ortadaydı galatasaray'a gelmeden önce. geldiği sezonda ilk beş maçta gösterdiği performans ile tüm futbol severlere bir kez daha kanıtlamış oldu nasıl bir futbolcu olduğunu.

her ailenin muhakkak yaramaz/haylaz bir çocuğu vardır. lincoln schalke'de de ailenin haylaz çocuğuydu ve bu bilinerek galatasaray'a transfer edildi, galatasaray'ın da haylaz çocuğu. nedense yaptığı asistlerle, attığı gollerle ve gol yapılamayan asistleriyle konuşulmadı, kampa geç katılmasıyla, izinsiz yurt dışına çıkmasıyla ve takım içinde huzursuzluğa neden olmasıyla konuşuldu iki yıldır.

karl heinz felkamp'ın beşiktaş maçı öncesi kadro dışı bırakılması ve tam her şey yoluna girdi skibbe takıma geri kazandırdı derken skibbe'nin gönderilmesi ve takımın başına gelmeden önce lincoln'le çalışmak istemediği bir spor programında üstü kapalı da olsa açıklayan bülent korkmaz'ın takımın başına gelmesi şanssızlığı oldu.

bence diğer bir şansızlığıda yandaş medyanın az olması yada gerektiği kadar savunamaması. neden kalkıp bakmazlar ki lincoln olmadığı zamanlarda gol yollarındaki sıkıntıyı. neden göz ardı ederler o oyunda olduğu sürece atakların tehlikesini inanın anlamak çok zor.
diego ribas da cunha dan daha az sorunlu futbolcu. büyük ihtimalle 2009-2010 sezonunda galatasaray forması giymeye devam edecektir.
bu herif kadar tatlı ve komik türkçe konuşan yabancı futbolcu azdır:

http://www.youtube.com/watch?v=pHKwj02312w
canı istediği zaman süper futbol oynayan futbolcu. biraz pohpohlamak lazım. Bu adam her takımda oynar, yeter ki küstürmeden, bol pohpohlayan bir teknik direktör olsun.
ulan adam akıllı oynasa kimse tutamaz bu adamı denecek türden bi oyuncudur.ama gel gör ki sürekli bi kapris problem yazıktır yazık bu taraftar yaptığın onca şeye rağmen her maç seni bağrına basıyor.biraz akıllan da adam gibi oyununu oyna.her sene 4-5 maç oynayıp sonra tüm sezon yatmaya alıştı galatasarayda.alexden 10 kat daha yetenekli ama alexin sporcu ahlakı bu adamda yok maalesef.zaten olsaydı şimdi real madridde oynuyor olurdu.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.