bugün

bülent korkmaz'ın bir türlü ısınamadığı futbolcu. en baştan böyle olacağı belliydi. neden sevemedin be adam , kazık mı batırdı lincoln sana?
web sitesinde bozuk bir ingilizce ile messi ve c. ronaldo'dan daha iyi olduğu iddia edilmektedir.

gece gece gülmekten öle yazdırmıştır bu olay. şöyle ki;

http://www.lincolnofficia..._news.asp?AjrDcmntId=6181
kendi ülkesinin milli takıma bir defa bile seçilmeden bu derece götünün kalkmasıyla daha birçok insanın eğlencesine konu olmaya mahkum oyuncudur.
eğer bu adam yıldızsa, arda turan kuyruklu yıldızdır.
seyh ucmaz murit ucurur lafinin canli ornegidir.

goz var izan var, akil var denge var. isimi iyi yaptigimi dusunurum, ahlakliyimdir da az cok, eh biraz da yardimseveriz cok sukur. ama biri cikip bana "abi sen dunyanin en ahlakli adamisin, senden iyisi yok, isinde soyle bir numarasin, kimse eline su dokemez" dese. en fazla "sagol canim kardesim o senin iyi niyetin" derim ama bunu mesnet alip da ne havaya girerim, ne de baskalarina duyurma ihtiyaci hissederim.

taraftar vicdani uzerinden belli bir zaman gectikten sonra kime ne deger haketmisse veriyor zaten.

o degil de galatasaray taraftari boyle degildi. hagi bile lincoln gibi karsilanmamisti. tamam anladik; hagi'nin efsanevi futboluyla biraktigi boslugu dolduracak birini ariyorsunuz ama once liyakete bakin be kardesim, sonra calismasina ve devamliligina. yani essegi boyayip zebra diye kimse satmaya calisiyorsunuz?
efenim lincoln hazretleri yine yapmıştır yapacağını klüpten izin istemiştir. ama klüp izin vermediği halde bavulunu toplayıp ülkesine gitmiştir. bu lincoln'ün ilk vukuatı değildir ayrıca.. kampa 1 ay geç katılmalar teknik tirektör azarlamalar vs. benim anlanmadığım nokta ise galatasaray taraftarının hala bu adama tapıyor olması hala diyorlarki bülent yanlış davrandı. onlar kabul etmesede bu adam tam bi fiyaskodur.. bide 10 tane alex eder diyorlar töbe töbee..
kronolojik olarak:
karl heinz feldkamp,
ahmet akcan,
adnan sezgin,
cevat güler(en günahsızı),
michael skibbe,
adnan sezgin(yeniden),
bülent korkmaz.

nedir bunlar?
yakla$ık 2 sene içerisinde lincoln'un adı altında ezilen, yöneten -yönetmeye çalı$an- adamlar.
galatasaray'a en faydalı olduğu dönemler skibbe günleri ise bu adamın ve ödemi$sen hatta ödemekteysen çuvalla parayı; demek ki, feldkamp gibi bülent gibi 'tek patron benim' kompleksi yapmayıp, lincoln olduğunu hissettireceksin bu adama!
yok eğer 'sikerler lincoln'u, galatasaray forması her $eyden büyüktür' diyorsan, bu adamın kaprisini hiç çekmeyecektin hacı. 25 kasım 2007'den* 1 mart 2009'a* kadar(460 gün ediyor!), türkiye içinde uçağa binmemi$ bir adamdan bahsediyoruz, neyi kanıtlama pe$indesiniz sevgili galatasaray yonetimi?
$ahsi fikrim, kadroda tutulacaksa bu yetenek manyağı adam; o'nla çalı$abilecek bir adam yönetmeli bu takımı. vasat anadolu takımlarını çalı$tırmaktan ba$ka bir haltı olmayan adamlar değil.
şayet olur da memleketinden gelirse muhtemelen yollanacak futbolcu. adamın da başını yaktılar ya ben daha bi şey demiyorum.
ilk donem mukemmel giden, disiplinsizlik yapmayan, neredeyse su ana kadarki maclarin hepsinde bir seyler yapan oyuncudur. nedense bulent korkmaz geldikten sonra dibe vurmustur ve boyle bir yildiz, bir teknik direktorun gereksiz kaprisleriyle sonmustur...

ben hala seviyorum seni lincoln, bana bu sezonun ilk yarisinda yasattigin guzelliklerin hepsi aklimda lincoln...
uğur dündar ve brezilya ile ilgili haberlerin çıkmasından hemen önce lincoln'ün memleketine apar topar memlektine gitmesi düşündürücü. bence lincoln de ergenokoncu.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.