bugün

Televizyonda izlenilecek baska birsey olmadigi icin izlenilen kanal yazaridir.
Küçük kardeşi evdeki yönetimi ele geçirmiştir.
johnny bravo varsa neden olmasın. (yaş 33)
(bkz: adventure time)
(bkz: regular show)
(bkz: the amazing world of gumball)
(bkz: larva)
(bkz: megas xlr)
nerde o günler...
eski çizgifilm alışkanlıklarını korumaya çalışan yazardır. bence en efsane dönem fox kids dönemiydi. cartoon network beni pek sarmıyor. nerede o eek, kaptan jack, spider man?
Megas xLr varken çok izlerdim kaldırdıktan sonra anlamı kalmadı artık izlemiyorum.
eskiden 10 numara çizgi dizilerin yayınlandığı ancak son zamanlarda daha basit çizgi diziler yayınlayan kanaldır. gumball, flap jack, samuray jack güzel örneklerdendir.
(bkz: Gumball)
(bkz: Adventure Time)
(bkz: Regular Show)
ve niceleri.
Amk ergenleri geldi yine.
yeğenimdir.

henüz yazar değil ama sanırsam 25. nesile yetişir.
sürekli dizi varsa izlenir tabii ki.
normal ve birazda çocuk ruhlu yazardır. sürekli dizi ve adventure time müdavimi bu yazarlardan zarar gelmez. çoraplarını top yapıp kenarda unuttuktan sonra, bir kaç gün sonra orada olduğunu fark edecek kadar üşengeç ve zararsızlardır...
regular show varsa kesinlikle benimdir.
Regular show.

(bkz: Promer)

Çok tatlı.
Benimdir.Kardeşim izliyor devamlı ve kumandayıda vermiyor kereta.Beraber birsürü çizgi film izliyoruz.Eskisi gibi değil be hiçbiri şimdi çoğu salakça kusura bakmayında.
Benimdir.Kardeşim izliyor devamlı ve kumandayıda vermiyor kereta.Beraber birsürü çizgi film izliyoruz.Eskisi gibi değil be hiçbiri şimdi çoğu salakça kusura bakmayında.
Gumball ve regular show düzenli olarak takip edilir. Sahur zamanı samurai jack de iyi gidiyor.
(bkz: batman the brave and the bold)

izlemez miyim.
on birinci nesil sözlük yazarlarıdır. bu çaylak halimle bile laf sokturuyorsunuz bana ya. evet.
Sürekli Dizi
Adventure Time
Gumball
Generator Rex
Ben 10 Classic
Ben 10 Alien Force
Ben 10 Ultimate Alien
Johhny Test
Secret Saturdays
Sym Bionic Titan
Redekai
Ejderhalar Berk'in Binicileri gibi kaliteli çizgi filmlerle büyümüş yazardır
Bu çizgi filmlere laf atan gitsin Tiktok falan izlesin.
güncel Önemli Başlıklar