bugün

yönetimin ve tigananın ne suçu vardır efendiler. Alınan futbolculara bakalım isterseniz

Runje - Son 2 sezon fransanın en iyi kalecisi seçildi.
Delgado - Anlatmaya gerek yok.
Richardinho - bunuda anlatmaya gerek yok.
Kleberson - Manchester da uzun yıllar top koşturmuş. bunuda anlatmaya gerek yok.
Nobre - Bildiğimiz tanıdığımız nobre.
Bobo - Maşallahı var iyi golcü.

kısacası sayın yazar arkadaşlarım futbolcular oynamıyorsa yönetim ne yapsın tigana ne yapsın. ayrıca liderin 6 puan gerisindeyiz. 4. sıradayız. atı alan üsküdarı geçmedi hatta üsküdarı görmedi bile. destek olmak yerine köstek olmak neden. bu sene genç bir takımla mücadele ediyoruz. Son 3 senenin hıncını kusmanın anlamı yok. bu sene bu takımdan bir şey beklemek zaten düşüncesizlik. diyeceksiniz ki üstte yazılanla bu yazdıkların tezat. evet tezat. bende kızıyorum. gençlere değil ama. ismi belli kariyeri belli futbolculara. Sabır.
maçın stresinden olmuş üzücü bir vak'a.
adeta cephe alan, numaralı, yeni ve eski açık tribünleri ile kapalı tribünü karşı karşıya getiren slogan. kimlerin yaptırdığı bilinmektedir ve gereken müdahale yapılacaktır. sivas maçı sonrası yaşanan olaylar, tamamiyle bir anlık sinirle çıkan hadiselerdir. yine eskisi gibi beşiktaş taraftarı kötü günde omuz omuza olmak için kenetlenecektir.

çarşı grubunun yönetimi korumasının tek sebebi istikrar istemesidir. ayrıca ocak ayında bu yönetim gidecektir. o yüzden yönetime tepki göstererek hiç bir yere varılamayacağı çarşı tarafından bilinmektedir.

istediği futbolcuyu takımdan gönderen çarşı, isterse yönetimi de gönderir. fakat bunun şu an için hiç bir faydası yoktur. o yüzden zamana bırakılmalıdır.

(bkz: güzel günler göreceğiz güneşli günler)
Çarşı yönetime ve takıma ne zaman sahip çıkacağını ne zaman yalnız bırakacağını çok iyi bilir. Biz son 3 yıldır dişimizi sıkarak tepki göstermek istemedik ama artık bu takım, teknik direktör ve yönetim'in bir değişikliğe ihtiyacı var. Ülkenin en iyi kadrolarından birine sahip olmamıza rağmen kendi sahamızda 8 net poziyonu veriyoruz sivas takımına ve bizim net bir pozisyonumuz bile yok. Çarşı Beşiktaşı karşılıksız sevmiştir bizler gibi fakat artık kimsede sabır kalmamıştır artık bir şekilde bu gidişe dur denmesi gerekmektedir.
(bkz: açın gözlerinizi bakmayın şaşı alayınız gelse yıkamaz şanlı beşiktaşı)
(bkz: biz seni sevinmek için sevmedik)
(bkz: no pasaran)