bugün

Düğün modacılığında vasat işler yapınca ve sektörde tutunamayınca özellikle gelinlik sektöründe, realist tasarımlar ortaya çıkaramamış, bunun neticesinde ise parfüm ve ayakkabı sektörüne girmiştir. Benim gibi bayanları asla tatmin edemeyecek olan abd' li modacı, amatör bir stilist olarakta sektörde' de azda olsa karınca kararınca iş yapmış birisi olarak söylüyorum ki gelinlikleri berbattır. Yinede ismini marka haline getirebilmiştir.
212 sexy parfümü tam benim aradığım tarzda bir koku. Tam dozunda, ne ağır ne hafif. Feminen. Spor değil. Basit meyve ve çiçek kokularından değil. Ucuz şeker kokmuyor. Karakteristik. Sıcak.

Edit: allahım dün bileğime sıktım, elimi kaç kere yıkadım, duş aldım hala mis gibi 212 kokuyor bileğim ..
Carolina herreranin ch Veya chicParfumu bana 2010 u hatirlatiyor resmen. Simdi yenisini aldim fakat sanirim sisesi degismis. Belki kokusu agirlasmis. Tam emin olamadim. Parfumlerin hep ozel bir yeri vardi bende bu da oyle. Ne zaman koklasam 2010 un haziranina gidiyorum. Kokusuna gelirsek keskin bir kokusu var ama pudrali gibi. Yaz kokusu cok net degil cunku agir ama ben hep agir kullanirim. Canim parfumum ya. Ayni marka good girlU cikardi illa gormussunuzdur sisesinin tasarimi topuklu ayakkabi seklinde. O falan hikaye. Ha ama hic 212 kullanmadim o bir 10-15 yil once cok modaydi. Cidden herkes deli gibi kullaniyordu. Yalniz soyle soyleyeyim bu kokuyu baskasinda duysam baya uzulurum. Cunku kullandigim parfumu soruyorlar soyluyorum ertesi gunu gidip aliyor. Tamam aldin ne guzel sen de guzel kok. Ama bari benim yanima gelirken kullanma amk. Bu basima en az 5 kere gelmistir.

Neyse ben degisik kalici ve kadinsi bir koku istiyorum diyen bahsettigim parfume bakabilir.
Amerikalı ünlü modacı. Moda dünyasının önde gelen isimlerinden biridir. Tasarımlarında Klasik ama aynı zamanda modern çizgileriyle tanınmaktadır.
sevgilinize güzel bir doğum günü hediyesidir. burnunuz kapalı,denemeden alın. pişman olmayacaksınız.
212 ve 212 sexy parfümleri köşedeki bakkalda dahi satılırken ch parfümü gayet yerinde ve öyle orospu olmuş parfümlerden değildir.
aynı ismi taşıyan parfümü de bulunmaktadır. klasik olarak geçer. angelina jolie'nin parfümü diyolla. (bkz: klasik her zaman iyidir)
chic for men büyülüleyicidir. ancak her tene uygun değildir.
Aquası büyülüleyici bir kokudur.
herrera aqua parfümü oldukça sevilen kalıcı olan markadır.
yeni parfümü chic;in üst notalarında bulgar gülü,kırmızı fresya,orta notalarında da tazelik veren portakal çiçegi,mandalina çiçeği ve kırmızı biber bulunan parfüm çeşidi..
2005 yılında çıkan 212 sexy parfümü çok tutulan moda markası.
ünlü bir modacıdır andak 212 diye bilinen parfumuylede ünlüdür