bugün

beşiktaşlı futbolcu ibrahim üzülmez'in sarfettiği sözdür. acep küçük carlos'u mu kastetti sormak lazım.

http://www.milliyet.com.t...06/12/20/son/sonspo04.asp
(bkz: en büyük ibrahim üzülmez)
(bkz: kafamı kaldırabilseydim milan da oynardım)*
33 yaşında orta yapmayı öğrendiyse 40 yaşına gelmeden zeka gelişimini tamamlayacak gibi gözüküyor bu röportajla. gerçi haber doğan grubunun haberi. kolpa olması muhtemel.
bir oturuşta iki yetmişlik deviriyorum anlamına da gelebilecek cümle. yoksa ayık kafayla bu açıklamayı yapmak g.t ister afedersiniz.
(bkz: hadi lan ordan)
(bkz: atma ibrahim din kardesiyiz) *
haberi bile okumadım. birileri götünden sallamış yine. ibrahim üzülmez orta yapamadığını kendi de biliyor, niye böyle bir açıklama yapsın ki? hey yumurtaya can veren allah'ım...

edit: dayanamadım okudum haberi. gerçek gibi. yok lan değildir, ibo? carlos? yumurta?
(bkz: carlos'tan iyi orta yapıyorum ama forvetler vuramıyorlar)
halk arasinda turk kahvesi icindeki seker oranina gore siniflandirilir; az sekerli, sade, orta gibi. ibrahim uzulmez'de cok iyi orta kahve yaptigini vurgulamak icin bu cumleyi kurmustur. * (bkz: orta kahve)
bir nevi haklıdır kendisi. ama sormak lazım hangi carlos ?
+ carlos'tan iyi orta yapıyorum.

- biraz açsak konuyu.

+ şimdi şöyle, öncelikle en önemli şey kahvenin taze olması. brezilya'da da taze ama onlar kahve çekmeyi bilmi...

- ibrahim...

+ neyse, fincan başına 1,5 çay kaşığı şeker koyup orta ateş...

- lan ibrahim!

+ efendim abi.

-siktir git.

edit : hade be, geç kalmışız. sivrisinek geçirmiş bile. (#1030879)
(bkz: tren im ben tren)
topun du$ecegi yeri, alabilecegi falsoyu hesaplasin yeter. bizim bakkal ismailden bile kotu orta yapsa ses etmeyiz. di mi lan ibrahim?
(bkz: gözlerimi kaparım vazifemi yaparım)
türk futbolundaki sol bek problemini bitiren ibrahim üzülmez söylemidir..bir de ümit özat "ashley cole'dan daha iyi bindiriyorum" derse değmeyin keyfimize..
güncel Önemli Başlıklar