1. 1.
  galatasaray'ın efsane kadrosunda yer almıs olan sağ bek , gizli golcu.
  1 ... oumar
 2. 2.
  pratez ile birlikte niçin satıldığını anlayamadığım brezilyalı oyuncu. uefa kupasına giden yolda leeds ve milan'a attığı goller unutulmaz.
  -1 ... az veren candan j c van damme
 3. 3.
  maç başladıktan beş dakika sonra ter içinde kalmaya başlayan brezilyalı oyuncu.duran toplarda arka direk dibine gidip gol atmayı da pek sever.
  ... chilavert
 4. 4.
  sanırım galatasaray dan sonra kısa bir süre kocaelispor forması da giymiş krtik maçlar da çok kritik golleri olan (bkz: ilker yasin) efsane kadronun unutulmazlarından...
  -1 ... marvin
 5. 5.
  değeri bilinmemiş, harcanmış futbolcu.
  -1 ... kirmizi baslikli istasyon sefi
 6. 6.
  ürkütücü isim çağrıştırmasına * rağmen savunma hattında hem stoperde hem sağ kanatta yer alabilen, duran toplarda arka direğe kaçarak hayati gollere imza atmış brezilyalı futbolcu.
  riske girmezdi, savunmayı rahatlatan isim olmuştu galatasaray' da. golcü özelliği ise ilk olarak 1999 - 2000 sezonunda, antalyaspor maçında ortaya çıktı. arka direğe koştu ve seken topa gelişine vurarak ilk golünü attı.
  meşhur milan maçında attığı kritik gol ise hala hafızalardadır. fatih terim' in ardından takımın başına geçen mircea lucescu döneminde ise eskisi kadar fazla forma şansı bulamayınca kocaelispor' a gitti.
  ... legend of the stranger
 7. 7.
  imza atmayı bilmeyen insan. ya da beni başından savdı ki öyle yaptı ise onun ben neyse. imzası şu şekildedir;

  capone
  ______
  ......./
  35

  not: noktalı yerlerde herhengi bir çizik bulunmamaktadır.
  ... isildur
 8. 8.
  çok severdim ben kendisini bir fenerbahçeli olaraktan. şahane oynuyodu sağ tarafta. leeds'e attığı gol unutulmazlar arasındadır. hakkını alamadı sanki galatasaray'dan diye düşündüğüm futbolcu. apar topar gönderildi çünkü.
  ... oopps i did it again
 9. 9.
  2004 yılında futbolu Beitar Jerusalem takımında bırakmış oyuncudur.
  ... sopartacus
 10. 10.
  tüm nitelikleriyle tam bir sağ bekti, şimdi o mevki de galatasaray'ın neler yaşadığı görüldüğünde daha bi özlenenen futbolcu.
  ... exclamar