bugün

normal bir olaydır. birde aynı parayı alsalardı tam olacaktı. *
bazı yöneticiler açıklama yapar;

-murat 131 alamayan oyuncular var a4'ü beğenmeyenler utansın !
sözlük yazarlarımızın a4'ü beğenmemesi durumudur.*
bizim çenemizi yoran olaydır.
firmanin reklam amaciyla verdigi arabalardir.
(bkz: real madrid vs ankarabüyükşehirbelediye)
bazı takımlarda futbolcuların a4 kağıdına basılmış audi posteri bile göremediğini düşünürsek vederson'a oturup bok yemek düşer. benim asıl kafama takılan a8 160 bin a4 40 bin euro. a4'ün 80 bin euro olması gerekmez miydi? hayat ne garip vapurlar falan.
yazık ki ne yazık. halbuki ülkemizde en kötü mühendis bmw m6 ile, en dandik doktor ferrari ile, en boktan avukat lamborgini ile dolaşırken kendini futbola adamış, insanları eğlendirmek için dişini tırnağına takmış bu adama yapılan haksızlık değilmidir. özel uçağı olmalıdır belkide. sahilde her daim onu bekleyen yatı olmalıdır. her köşede bir katı olmalıdır. bu ne biçim bir haksızlıktır. roberto carlos a8 i içine sindirebilmişmidir sizce.. hiç sanmıyorum. yazıktı günahtır bu değerlere. yıllarca okuyan o aptal mühendilerin, doktorların, avukatların arabalarına derhal el koyulmalı, hepsi meleketimizdeki birinci, ikinci ve üçüncü lig futbolcularına; artanı ise popçu abi ve ablalarımıza tahsis edilmelidir. olması gereken budur. yazık ki ne yazık......
dogus oto, aslinda wederson daha kalipli oldugu icin ona a8, carlos'a a4 vermeyi planlamis. daha sonra wederson bana a8 carlos'a a4 olmaz, ben a4'e de sigarim hem carlos'un ailesi daha genis a8'i ona verelim diye bir jest yapmis. carlos olur mu oyle sey demesine ragmen wederson israr edince kabul etmek zorunda kalmis. carlos sana a8'le bogazda bir tur attiracagim diye de soz vermis. * *
carlos a 3 numaralı,
wederson a 6 numaralı forma verilerek eşitlik sağlanmıştır. *
carlos'un fenerbahçeden daha çabuk kovulacağının belirtilerindendir..
eğer orantı kurulursa vederson'a audi 0,000004 falan verilmesi gerek ki bu haline şükretmelidir o zaman vedi.
(bkz: deniz barış a murat 124 verilmesi)