1. 1.
    maalesef güzelim sözlüğümüzü kirleten bir grup insan. insan demeye bile utanıyorum inanın. insancık daha uyumlu olur sanki. 2018 yılının son çeyreğine doğru hızla giderken hala 2 kelimeyi yan yana getirmek aciz insanları görmek inanın beni üzüyor. içim cız ediyor. birçok başlıkta görüyorum bunları. bir nickaltı, bir siyasi başlık veya futbol başlığı.

    istirham ediyorum 1.000.000. kez atılmış bir capsi tekrar tekrar atmayın. bakın kendi yapmadığınız capsler dışında komik değilsiniz dostum. o kız sana o capsle ya da karikatürle bakmaz. lütfen biraz kendinize çeki düzen verin yahu. bu ne aymazlıktır.

    lafa geldi mi mangalda kül bırakmayan insanlarsınız, ortamlarda uludağ sözlükte yazarım şeklinde hava atıyorsun ama gerçeğe bakıyoruz yazmak falan yok. uludağ sözlükte capsçilik yapıyor beyefendi. sonra sözlük kızları çok rererö bana cevap vermedi. yahu sen kendini ne kadar gösterebildin ki sana cevap versin. şu tipine bir bak. ben senin tarafındayım. tüm ekmeği edebiyatçı kemik çerçeveli gözlük sahibi siktiğimin fularlıları yemesin ama siz de kendinize çeki düzen verin yahu. bırakın artık karikatürü capsi. gerçek bir erkek gibi oturun fikrinizi yazın.

    yakisikli serdar abinizden bir rica. tüm brotherhoodlarıma çağrımdır. vazgeçin bu işten. gelin birlik olalım. güzel şeyler yazalım.
    1 ... tekelci ahmet abinin yegeni