bugün

önemli olan meslek değil zaten erkeğin karakteri. pardon karaktersizliği. ne yazık ki böyle şahıslar çok var. ama kadın super ya. manyak bir anlatım , konuşma , djyi çaya davet etmesi de oldukça hoş , boş zamanı değerlendirmiş. *
Sadakat gibi bir erdemi hiçe sayan kim olursa olsun daha da kötü şeyleri hakediyor yinede şanslıymış adam ucuz atlatmış.
haberin orjinal kaynağı milliyet lakin birkaç internet haber sitesinde yer almakta.

zeka, kader, nasip ve şans kelimelerinin çarpışması bölünmesi birleşip birleşip ayrılması, sonuç denen geri getirilemez hadiseler ile bitiverir ki hazin sonu hazırlayan yukarıdaki kavramlar işte bu olayda kendine vucut bulmustur. zira dünyada yapılan hiçbir haksızlığın hesabı oracıkta kalmamıştır. mutlaka gün gelecektir ve kader o oyunu oynayacaktır...

önemli olan mevzu şu. insanın o kadar süre emek verdiği eşinin iç yüzünü görmesi ve olaya direk son nokta koymaktansa biraz dalgasını geçip içinde birkmiş sevgisinin ileride kendisine acı vermemesinefrete dönüşmesi için, pişmanlık duymamak için bir süre eşi ile bu oyuna katlanmak zorunda kalmış ve intikamı pek bir acı olmuştur zira sadece mevzunun zeka boyutu beni ilgilendirmekte.

neyse gelelim habere;

--spoiler--
işte kocasından intikamını radyoda alan kadının hikâyesi

'Drive time' olarak adlandırılan, insanların işlerinden evlerine döndüğü trafik saatinde 'kadın erkek' ilişkilerini masaya yatıran Ozan Konak için her zamanki gibi bir akşam sayılabilirdi. Taa ki 'o' telefonla yayına bağlanana kadar... Konak, "Sevgiliniz haksız da olsa durumu kurtarmak için ondan özür diler miydiniz?" gibi bir konu açmış, telefon bağlantıları yapıyordu... Ve o aradı...
'Doktor Serap' takma isimli kişi, "yedi tepeli istanbul'da" görev yapan bir beyin cerrahıydı ve radyo aracılığıyla eşinden şöyle özür diliyordu:
"Benimle aynı hastanede görev yapan psikiyatr eşim Dr. Cüneyt'ten özür diliyorum. Messenger adresini gizli olarak hemşirelerden aldığım için... Bütün hemşirelere dağıtmış yazışıyordu çünkü...
Tekrar özür diliyorum messenger'a başka isimle, başka hastanede çalışan bir hemşireymiş gibi girdiğim, aylardır benimle koyu bir muhabbet etmesini sağladığım için...
Şu anda o benimle buluşmak için köprüden geçip Kozyatağı Carrefour'a giderken onu bekleyen biri olmadığı için...
Evime gidip çocuğumu doyuracağım için...
Geri dönerken yatacak yer arayacağı için...
Messenger'a başka isimle girdiğim son 1 ayda, 10 yıllık evliliğim boyunca duymadığım kadar güzel söz duyduğum için...
Özür diliyorum, boşanacağımız için"
Kısaca böyle özetlenebilecek bu diyalog öyle büyük bir olay yarattı ki... "Doktor Serap" sadece Radyo Time'ın değil başka rodyoların dinleyicileri için bile bir efsane haline geldi... Yüzlerce istek gelince bu 22 dakikalık diyalog 2.5-3 dakikaya indirilerek tekrar tekrar yayımlandı ve internete düştü... Radyoyu dinlemeyen yüzlerce insanı bile hayretlere düşürdü... Çünkü Doktor Serap bu konuşmayı yaparken çok sakin ve neşeli, konuşma da gerçek olamayacak kadar 'renkliydi'... Sonuçta biz de olayın aslını astarını, diyoloğu gerçekleştiren Ozan Konak'a sorduk...

'Eşi sadece pişman olduğunu söyledi'

Bu diyalog gerçek miydi?
Ozan Konak: Tabii ki... Biz de şoke olduk...

O zaman kadın müthiş bir intikam planı yapmış. 1 ay yazışmış, buluşmayı ayarlamış, kocasının her gün aynı saatte sizi dinlediğini biliyor ve...
O da "Konu cuk oturdu" dedi. Beyin cerrahı, yardımcı doçent, acayip kültürlü bir kadın. 13 yıldır bu işi yapıyorum ömrümün en uzun telefon bağlantısını yaptım: 22 dakika! Daha sonra inanılmaz ilgi geldi. O kadar çok merak eden oldu ki! Çok istenince kısaltıp yayımladık, o da internette yayıldı. 22 dakikadan sonra "insanlar sıkılmış mıdır?" diye merak ederken tam tersi oldu. Pek çok insan yolda sağa çekip dörtlülerini yakarak dinlemiş.

Konuşma ne zaman oldu?
1.5 ay önce. Sonra 3 hafta önce bir daha telefon etti... Yayında boşandığını söyledi. Bu arada dinleyiciler eşinin çıkması için baskı yaptı, yorumlar yapıldı; affetsin, barışsın, barışmasın... Bir hafta, Doktor Serap konuşuldu. "10 yıllık evliliğimiz boyunca söylemediğiniz bir şey var mı?" diye ordum. "10 yıldır yatakta taklit yapıyorum. Söyledim, rahatladım" dedi. Öyle kalakaldım.

Eşi bağlandı mı peki?
Sadece "Çok pişmanım. Ondan özür diliyorum" dedi.

Peki isimler gerçek mi?
Serap da, Doktor Cüneyt de sahte isim. Konum itibariyle dikkatli davranmak zorunda. Aslında eşini rencide etmek istemiyor. 1 çocukları var. Medeni insanlar. Zaten "Rezil etmek istesem aslında Seda Sayan'a çıkardım" dedi.

"Doktor Serap" o diyalog içinde sizi de çay içmeye davet ediyordu. Çay içtiniz mi?
Hayır!!! Yayında "Benim bu işlerle alakam var mı bilmiyorum ama kendimi çok kötü hissediyorum" dedim. "Madem yok. Bir ara çay içelim. Ne de olsa artık bekâr sayılırım" dedi... Boşanma sendromunu atlatsın, olur belki!

Doktor Serap bu kadar ilgi gördüğüne göre onunla bir program yapmayı düşünür müsünüz?
Ben yayına aldığım kişiyi malzeme olarak alırsam, samimiyetim gider. Programın en büyük silahı samimiyeti. Mesela evli patronuna âşık bir kadın aradı.. "Onu çok arzuluyorum Ozan" dedi. "Nasıl arzuluyorsun?" dedim "Ohhhh" dedi!!! 17 yaşındaki kimseye cinsellik konuşamazsın... Biz de "kahve içmeye" bağladık bunu. Bir kız arıyor "Daha önce hiç kahve içmedim. Ama çok istiyorum" diyebiliyor!

Yayınınızı gecikmeli mi yapıyorsunuz?
Tabii yayın emniyeti var. Onsuz olmaz. Konular çok bıçak sırtı. Bazı şeyler insanların ağzından çok kolay çıkabiliyor.
--spoiler--

kaynak;http://www.milliyet.com.t...10/21/magazin/yazorn.html
ve http://www.aktifhaber.com/read_news.php?nID=88388

veee can alıcı intikam konuşması dinleyin derim. bence hedefi farklı kaydedin bilgisayarınıza. nemelazım gün gelir siz de böyle bir oyuna gelebilirsiniz. ama en can alıcı nokta eşinin bu durumu ogrendigini an, açıklama yontemi ve hemen sonrasında dj i çay içmeye davet etmesi hadi bunlar bir yana

"10 yıllık evliliğimiz boyunca söylemediğiniz bir şey var mı?" sorusuna
"10 yıldır yatakta taklit yapıyorum. Söyledim, rahatladım" demesi.

http://www.milliyet.com.t.../21/magazin/radyotime.wma
güncel Önemli Başlıklar