bugün

bazıları ağlayamaz ne yazık ki. ya ağlamayı acizlik olarak gördükleri için yada gerçekten ağlayamadıkları için... canın çok yandığı halde ağlayamamak acının biraz daha artmasına neden olur sadece. içine akar sıkıntılar, dertler birikir birikir sonra bir gün, göz pınarlarından boşalır şelale gibi. bazen yine akmaz, kalır içinde bir yerlerde. o acı taşıyan damlalar canını dahada yakar. ağlayabilmek genelde insanlarda görülen bir davranış olduğu için insan ağladıkça insan olduğunu.. incinip kırılabileceğini de anlıyor hem. acılardan kurtulmak için, rahatlamak için ağlamalı insan...
Ofke patlamasi yaratan durum.
Kötüdür. Hem de çok kötü. Ağlayamadikça daha çok canın yanar ama sen yine ağlayamazsin.
anal seks yapan kızdır.
bazen annemin kurduğu cümleler öyle can yakıyor ki birşey de diyemiyorsun tabi ki psikolojisini anladığın için sen de gözyaşlarını içine akıtıyorsun lafları başka yerlere çekerek hem içindekini durdurmayı hem konuyu kapatmaya çalışıyorsun sahte gülüşlerini takınıyorsun suratına.
Ağır vakalar yaşamış insanın yaşadığı durumdur. Artık gözlerden yaşlar akmaz içe doğru kanar yürek bi sigara yakılır kesmezse sarılır bi üçlü.
daha onceden yasanan olaylardan kaynaklanir insan gecmisinde o kadar aglamistir ki artik ne gozunde gozyasi ne de aglayacak mecali kalmamistir.
Hani bi yerin acıdığında ilk çok canın yanar sonra uyuşmaya başlar ya bu da öyle bir şey. Bir yerden sonra o kadar üzülüp kırılıyorsun ki bunu göz yaşların olarak dışarıya vuramıyorsun bile.
yaşadığım durum.

ayağım kırıldığında böyle bir durum yaşamıştım. hayatımda ki en büyük acıydı ama ağlamadım, ağlayamadım nedense. allah başka acılar göstermesin.
güncel Önemli Başlıklar