bugün

Olması gerekeni yapan insandır.
Canım istemiyorsa hiçbir şey yapmam telefon ne ki?
Ayrıca birinin beni arıyor olması bana telefonu açma zorunluluğu vermez.
Benim bu.

Hatta samimi olmadığım birilerini, iş arkadaşlarımı, danışmak istediğim kişileri dan diye aramadan önce uygunsanız arayabilir miyim diye mesaj atarım cvp verirse ararım .
Telefona bağımlı insanlardan olmak istemiyorum.
Sadece çekirdek ailem aradığında ilk çalişta açarım.
Bizzat benim. Sevgilim bile arayınca eğer o an konuşmak istemiyorsam açmam. Annem ve babam geciktiğim zaman nerede olduğumu merak ettikleri için telefonu açarım.

Üç günlük dünyada kimsenin elinin altında hazır bulunmaya gerek yok.
canım istemiyorsa değil telefonu kapıyı bile açmam. çalar çalar gider amk.
ben direk arama derim... açmamak olmaz. canım sıkkın derim.
serde karapapaklık var.
Benimdir. Sessize alir duymam bile.
öğrencidir ya da okulu bitirmiş evde akşama kadar odasında oturup "anneeaaaooo su getir" diye bağıran koca götlü bir geymırdır.

işi gücü olan insanın öyle bir lüksü olmaz.
Bireyci bir insandır. Sevgilisi veya eşi bile arasa sonra döner. Karşı taraf telefonunu açmadığı zaman da trip atmaz. Çünkü herkesin her an konuşmak zorunda olmadığını bilir.
Keyfinin kahyası arasa açar hemen ama.
Ekranda aramanın bitmesini beklerim. (Zaten lütfen beni aramayın, masaj atın bana, tsk)
istemiyorsa açmaz bir mecburiyeti yok.
bildiğim kadarıyla böyle bir zorunluluk yok.
çok acil bir durum varsa çağrı attıktan sonra mesaj ile bilgilendirme yaparlar diye düşünüyorum.

genel olarak gerekmedikçe telefonla konuşmayı sevmiyorum.
belki de insanları sevmiyorumdur, bilemedim.
Anne baba abla abi dışında sevgilim olsun açmam o telefonu istemiyorsam.
telefon gorusmelerini sevmeyen insandir.

burada bahsedilen kisi benim. gecen gun kontrol ettigimde, ekran suremin gunluk ortalama 45 dk civarinda oldugunu farkettim. nedense telefonla konusmak bana hep yorucu gelmistir. oncelikle yerimde oturup bir konusma yapamadigim icin olablir. surekli bir yuruyerek konusma hissi doguyor. dolayisiyla ozellikle uzun konusmalarda, hem kol hem de bacak kaslarim anlamsizca calisiyor. bunu neden isteyeyim ki?

ayrica insanlarin konusmak istemedigi kisiler vardir. sizler de onlardan birisi olabilirsiniz. bence karsinizdakine bir sans verin ve aramayi sonlandirin.
genelde yaptığım eylemdir...
güncel Önemli Başlıklar