bugün

Kadın taş gibiymiş. Evet.
Eski adnan oktarcı caner taslaman'ın kediciği.
Bu kadın böyle davranırsa hoca maşallahı az bile demiş aq.
ilber hocamızın övdüğü hanımefendi.
çok da güzel değil yani aslında biraz makyaj.
ilber hocamızın övmekte haklı olduğu kadındır.
en az pelin çift kadar yüzeysel ve cahil olan zekasında bir sorun olduğuna şüphe olmayan kadın.
Eskiden ramazan kurtoğlu'yla olan yayınlarını denk geldikçe izlerdim. Güzel bir kadın, sevimli birine de benziyor. Çok zeki olduğunu düşünmüyorum ama salak saçma sorular, anlamsızca araya girmelerle izleyiciyi darlamıyordu.

Edit: ilber ortaylı'yla bir samimiyetleri olduğu aşikâr zaten. O maşallah sahiden de sandığınız maşallah değil, hiç mi iltifat almıyorsunuz?
Ilber hocamın yürümekte haklı olduğu kadın
Hey masallah.
evlidir.
a haber'de spikerlik yapması ve sonrasında tv8'de magazin programları sunması eski değerini gözümüzde düşürmüştür.
Cok da oyle masallahlik bir kadin degil.
TiPiK TERAZi BURCU KADINIDIR. FAZLA BiR ŞEY BEKLEMEYiN.
Tatlı desen değil,güzel desen değil ama gideri var demek ki.
Çok hoş hatun 5 akarı var rahat.

Bı de tokmackerina baktım. Yani Allah şaşırtıyor herhalde herif benim yarim kadar bile yakışıklı değil.

Kimleer kimlerle beraber kadere bak hayret yav.
araştırmak, yazmak ve daima kendini geliştirmek adına müthiş bir enerjisi olan isimlerden. yeni nesil televizyonculuk ve sunuculukta örnek alınası bir kadın isim. ilerleyen meslek hayatında da daha nice başarılarının sinyalini vermekte.
ilber hoca like this !
bundan sonra bu isme dikkat ederim.
Bir tv programında boğazına kaçan kuruyemiş sonucu boğulurken konukların yardımları sayesinde kurtulan program moderatörü.

Hem ana haber hem tarih konulu programlarda moderatörlük yapmaktadır.
güncel Önemli Başlıklar