bugün

Yeni bir yazar. Galatasaraylı. Dua lipa hayranı. Depresif. Öfkeli.
13 yaşında olduğunu düşündüğüm yazar.
Sigma olmund mu ne işte o yazar. inşallah kızdır. Donuzunda olanlara duyurulur.
Fenerbahçe’ yi sevmeyen, anlam bulmakta zorlanan, kötü niyetli insanları hayatından çıkartmayı sürdüren yazar.
Tüm sözlük tarafından donuza eklense süper olur yav.

Boş yaptığı entryleri görmemek iyidir.
Yeni nickiyle de bol bol donuzlayacak yazardır.

Sürekli mağdur ayağına yatıyor ama Nicki bile tahrik kokuyor.
Gereksiz ve yorucu insanları hayatından çıkarmaya ve yalnızlaşmaya devam edecek olan yazar. Saygılar herkese…
Takımı haftaya lider giren yazar.

(bkz: güneşli pazartesiler)
Sigmaliverpool denen kişinin yeni nick’i sanırım.intihar edecekti eski nickini öldürüp bunu almış galiba.Neyse Gs ile tatmin olup kendi kendine takılsın biz beşiktaşlılara karışmasın.
17 mayıs 2000 ve 25 ağustos 2000 tarihlerinde kulübü futbolda türkiye' ye avrupa kupası kazandırmış, gururlu bir galatasaray taraftarı olan yazar. şampiyonlar ligi gruplarında sıfır(0) da çekmedik hiç.
liderliğimiz hayırlı olsun.

eski bir dosttan selamlar.

görsel
Sözlükte yalnız kalsa bile prensiplerinden şaşmadan, kötü niyetlileri hayatından çıkartmaya devam ederek yazacak olan yazar. Hem gerçek hem sanal alemde gereksiz yükleri atarak yaşama tutunmak istiyorum. iyi niyetliler şans dilesin.
Yürüyedur Galatasaray !
nick değiştirmiş bir yazar.
(bkz: abberline)

Bir sürü sik sok nick değiştiren ebbırın şimdiki durağı.
(bkz: nick değiştirirken saçmalamanın zirvesini zorlamak).
görsel
valerengayla jardel tamam da cannes i anlamadım.
Tahrik kokan nicke sahip yazar. Ama ufacık sataşmada üç paragraflık yazar.

Ama olsun iyi kalpli.*
Nicki fener’e iki maçta 9 gol atmış cannes, beşiktaş’ ı 3-0’ dan 3-3’ e maçı getirip elemiş valerenga ve hem fener hem beşiktaş’a şık goller atmış jardel’ i barındıran yazar.
Şuursuz fenerbahçe, beşiktaş fanatiklerini sevmemeye, gerçek ve sanal hayatta gereksiz, boş, kötü niyetli insanlardan uzaklaşmaya devam edeceğim.
iyi niyetli ve sevgi dolu herkese saygılarımı sunarım.
görsel
görsel
8 ocak'ta gs yenilirse, fb forması giyip, gs'yi bırakacağını ve en büyük fener diye bağırdığı videoyu sözlükte paylaşacağını iddia eden yazar. Swh.
yorucu, ciddi olamayan, kötü niyetli şahısları hem gerçek hem sanal hayatından çıkartmaya devam edecek olan yazar. gereksiz polemik ve tartışmalara da girmeyeceğimi belirtir, kalbinde zerre kadar da iyilik bulunan herkese sevgi ve saygılarımı sunarım.
iyi geceler...
neymiş bu?
yeni yıl için aklından aşağıdakiler geçen yazar. cidden bu ruh halindeyim.

--spoiler--
There are no more barriers to cross. All I have in common with the uncontrollable and the insane, the vicious and the evil, all the mayhem I have caused and my utter indifference toward it I have now surpassed. My pain is constant and sharp and I do not hope for a better world for anyone. In fact, I want my pain to be inflicted on others. I want no one to escape, but even after admitting this, there is no catharsis. My punishment continues to elude me and I gain no deeper knowledge of myself. No new knowledge can be extracted from my telling. This confession has meant nothing.
--spoiler--

(bkz: american psycho)
(bkz: patrick bateman)
birçok konuda bilgisi olan, gezmeyi seven, kültürlü bir yazar.
Yeni nicke geçince aynı yazarları donuzluyor musun tekrardan diye sormak istediğim yazardır.
Öz eleştiri yapmayan, eleştiriye tahammülü olmayan, kötü niyetli, ince düşünmeyen herkese kapısı kapalı olan yazardır. Sadece değişirseniz o kapıyı açarım. Haberiniz olsun.
iyi geceler herkese…
Canım kardeşim.

Yeni yıl sana mutluluk, huzur ve bol para getirsin. Sevgiler...
Canım kardeşim.

Yeni yıl sana jesus hocamın şampiyonluğunu getirsin.
Sevgiler...
Pazar günü fener panpa kazanırsa sadece işine geldiğinde objektif olan, galatasaray düşmanı panpaları tebrik etmeyecek ve galatasaray aşkı çatır çatır sürecek olan yazar.
on ikinci nesil yazar genç. biraz hayatı fazla ciddiye alıyor ama olsun her insan bir değerdir.
Sadece öz eleştiri yapan, kötü niyetli olmayan, şuursuz fanatiklik yapmayan yazarlarla diyalog kuran yazar. Herkese iyi bir cumartesi dilerim.
Yazdıklarına bakınca 13 yaşındaymış gibi görünüyor.

Biraz daha sakin ol kardeşim, durmadan üzülüyorsun. gerginlik bünyeye zarar. Herkes kötü anladık da Canını sıkıp Kafaya her şeyi takma, sonu boka sarıyor.
40 yaşında olsa da son 18 senedir düzenli olarak güvenine ihanet ve gerçekleşmeyen hayalle karşılaştığı için haklı olarak öfkeli ve depresif olan yazar. Rahatsız olan donuza ekleyebilir. Zaten giderek daha çok yalnız kalacağım. Bir şey fark etmez.
fanatik yazarları eleştiren fakat kendisi de sürekli futbol entrysi giren ve fenerbahçe düşmanı galatasaraylı olan bir yazar. bir dost olarak tavsiyem, kendisinin de rakip takım taraftarlarından beklediği gibi insanları olduğu gibi kabul etmesi ve farklı takımı tutanlara saygı duymasıdır.
Bugün dost sandığı birinden bir kazık daha yiyip hem gerçek hem sanalda daha çok yalnız kalmaya karar vermiş olan yazar. Artık babam ve kardeşim dışında kimseyle görüşmeden yalnız kaldığım süreyi arttıracağım. Kimseye güvenmek yok. iyi niyet yok. Bunu siz istediniz. Öyle olsun.
Şikeci bir takımın taraftarı.
amacımın sadece bir dost tavsiyesi vermek olduğu yazar.
Ergun gürsoy ve şahinleri çok seven yazar.
Sigma denen hıyar bu işte.
Artık daha çok izole olup yalnız kalacak olan yazar. Bunu sadece ben istemedim ama.
kendisini kırmayı hiç istemediğim, amacımın sadece tavsiye vermek olduğu yazar. kendisinden özür diliyorum. umarım bir anlık kızgınlıkla aldığı bu yanlış kararından vazgeçer.
kırıla kırıla insan kalmayacak. yumurta kabuğu gibi maşallah. Çok üzüyor sözlüğü…
Çok ağır bir vaka. Allah şifa versin.

Artık uğraşmalarına karşılık vermeyeceğim ama diğer hesabına verebilirim belki.
Bu gece fenerbahçeli olacak olan yazar.
yabancı bir ülkede galatasaray zaferinin gülümsemesiyle uyanmış yazar. gerçek ve sanal hayatında kendisine ihanet edenleri, kötü niyetlileri, kibirlileri, yorucu şahısları çıkartmaya devam ederek yaşayacaktır.
gereksiz polemiklere girmeden, gerçek ve sanal dünyasındaki insan sayısını azaltarak bir gün aniden ortadan kaybolacak olan yazar.
kalbi biraz iyilik dolu olan herkese sevgi ve saygılarımı sunarım. ayrıca: icaarddiiii !!!!
kesinlikle kendisini kırmak istemediğim, amacım sadece bir dost olarak tavsiye vermek olduğu için üzgün olduğum ve kırgın biri olarak yanlış karar aldığını düşündüğüm yazar.
fikir ayrılığı olsa bile nezaketle yaklaşan herkesle iyi bir diyalog kurabileceğini düşündüğüm düzeyli yazar.