bugün

tahminen pilavlı sohbetten kaçıp gelmiştir.
rejinin bir hatası sonucu mu ortaya çıkmıştır yoksa bilerek mi yapılmıştır bilinmez.
oruçludur. milyonların tepkisini çekecek bir durum yok, ne yapsın adam?
afiyet olsun, kıyamam lan gözünü ayırmadan yiyor. *
kanal 7 haber bültenini iftar saatine koymuş.

bu da 1 1,5 saat sürüyor, adam açmasın mı orucunu? doyurmasın mı karnını amk.
kompleksli fosiller dışında her sağlıklı insanın normal karşılayacağı durumdur ki yaşanan talihsizlik sunucunun değil rejinin kabahatidir. gayet düzeyli olan, kekelemeyen ve stv kadar yanlı olmayan bir anlatım tarzına sahip beyefendi bir haber sunucusudur erhan bey.
kimseyi şoka sokmamıştır.
şoka girmesi gereken yönetmendir.
amatör bir hata yapmıştır.
yoksa o vtr aralarında, kravat düzeltilir, makyaj tazelenir, sütyen bile çıkaran var lan.
allah kabul etsin şeklinde tepkiler toplayan spikerdir.milyonlarca hem de.
kanal 7 akşam bülteni çok uzun sürdüğünden sabrısızlığını anlamanın zor olmadığı spikerdir.
hakkında çok fazla şey yazılmış insandır.

(bkz: pilavı kaşıkla yiyen insan)
ağzının kenarında bir pirinç tanesinin kalması ile tüm Türkiye'ye şebek olması muhtemeldi. Ama olmadı....
(bkz: sevgilisinin göbeğinden maklube yiyen şakirt)
erhan çelik'tir.
acıkmış bir insan türüdür. Yemek yeme görevini yerine getirecektir. Tahminen orucunu açmış ve yemeğe başlamıştır.
pilav yiyen insandır.

şu modern insanlara uyuz oluyorum amına koim.

mesela facebookta "çok tatlı çıkmışsın canımmm" diye yorum yapan orospuçocukları nefretim siniz.
canlı yayında kaşık kaşık pilav yiyen spikerdir.
acıkmıştır. samimidir.
pilavlı davetten sonra, pilavlı ana haber bültenini de litaratüre sokmuş spikerdir. oruçludur efendim. ancak, islami bir kanal olarak nam salmış kanal 7 nin de, ne kadar islami olduğunu da gözler önüne sermektedir. ulan adam orucnu yayında açıyor. bu eziyet insana yapılır mı? haber bülteni yerine bir süreliğine bant bir program veya ilahi vtr si koyabilir.
videonun 6 ıncı saniyesinde çıkan sese bakılırsa kaşık tabağa sürtüyor. belli ki tabağın dibini bulmuş.
kaşığı üretim amacına uygun kullanmış kişidir.

bazı ibnelerin götüne kaşık soktuğunu gördük buralarda.
yeni sohbetten gelmiştir pilavın tadına doyamamıştır.
Reklamın iyisi kötüsü olmaz mantığını gütmüş ve kötü olarak isminden bahsettrmiş böylece hem kendi reklamını hem de kanalının reklamını yapmış oldu. Nereden biliyorum şahsen kendim reklamcıyım.
ciğer, nohut ve domates eşliğinde yiyorsa sevaptır.
(bkz: viral)
tavuklu muydu diye sorulası spiker.
ona tepki gösteren insanların beyninden şüphe edilen spikerdir. rejinin hatasından ötürü adam yayında kalmış ve değişik bir görüntü olmuştur.
ayrıca bu tarz olaylar hafif tebessüm ettirir sadece. milyonların tepkisini çekmeyen küfürlü gafları hatırlatalım.