bugün

kanal d de yayinlanan magazin programi.sunucunun giydigi elbiseler dikkat cekmektedir.
(bkz: gül gölge)
gül gölge'nin dekoltesiz kıyafet giydigini görmedigim magazin programı..**
televizyonda denk geldikçe programı sadece -gül gölge nin göğüsleri- için izleyen sadece ben değilmişim, meğer başkalarıda varmış dedirten program.
hagi,alex,van hoijdonk,sergen gibi futbolcuları hatırlatan,,"ulan bir frikik olsada şenlensek" dedirten güzel bir magazin programı..***
gölge gül'ün dekoltelerini azalttığını fark ettiğimiz magazin programı.
acı gerçeğimiz. hayretle kanalı deği$tiriyoruz.
dün gece , hüsnü şenlendirici`nin muhabirlerine ters davranmasından dolayı , şantaj kasetlerini ortaya çıkarmış programdır. ne sanıyosunuz kardeşim siz kendinizi, gözümüze soka soka silah gösteriyosunuz. yok efendim o yalvarmıştı anlatmadık ama işte rezil ediyoruz diyosunuz. rezil de edin başka şeyde söyleyin beni ilgilendirmez hüsnü şenlendirici ve yahut başkası, ama siz ekranda habire tuhaf bir müzikle ne diye silah gösterip duruyosunuz. işinizi doğru yapın.kendinizi doğru savunun. resmen biz şantajcıyız diyen kin ve öfke kokan bir program görüntüsü verdiniz. kime ne yapıyosanız yapın ama arada insanları kullanmayın. hüsnü ye ayar vericez , yok efendim ödeticez derken arada milleti germeye hakkınız yok. kendinize gelin, silkinin program yapımcıları.
an itibariyle kafamı bilgisayardan kaldırmama sebep olmuş program. nedeni ise şu anda sibel can'ı gülşen'i vs i gösteren bir haberinde fon müziği olarak wherever i may roam çalması.
soundtrack albümü çıksa metallica ya yüklü miktarda telif ödemesi gerekecek olan program.
davut güloğlu vs şahin özer parodilerinde fon müziği olarak no leaf clover çalmış. aşmış, yarmış program.
balık satanların en çok kullandığı pekiştirme sıfatı. örneğin;
+koş baba koşşş. canlı canlı palamutlar, leğenden atlıyor allahıma.
-ağabey iki kilo alacağım da bunlar eve gidene kadar kendisi ölmez demi?
+yok be paşam sabah kadar ölürlerse gel paranı gerş vereyim.
-tamam o zaman ben almayayım. babam balık ölmeden kesersen günah olur derdi. sabaha kadar da ölmezse biz de yiyemeyiz aç kalırız demi?
+sie gittt lan gavat. ben de sandım bir şey diyecek. bas git lan kapatma tezgahın önünü.