1. 1.
  meramımı öncelikle şu şekilde dile getireyim. canlılardan kastım aslında insanlar. insanlar değerlidir, önemlidir. ama bunlar sonradan kazanılan şeylerdir. kimse doğuştan önemli ya da saygıdeğer değildir. sonradan edinilen şeyler evet eyvallah ama zaten asıl anlatacağım bu değil.

  şöyle ki:

  efenim biz insanlar ve tüm diğer canlılar bilindiği üzere doğuyoruz. evet. doğuyoruz. doğum da hep böyle masumiyet timsali falan olarak görülür. bebekler masumiyet elçisi gibidir. bir bebek gördüğümüzde dayanamayız agucuk gugucuk ne kadar da masum falan.

  bu bebeğin yapılışını hiç düşündünüz mü? ya da şöyle diyeyim. bir bebeğin kaza ile bile doğma ihtimali ne demektir a dostlar? bir insan "kaza ile" doğabilecek kadar değersiz midir? dışarı boşalmadı da içeri boşaldı diye bir insan doğar mı? bir yumurta ile sperm hemhal oldu diye bir bebek dünyaya gelir mi? çığlıklar, bağrışlar, tırmalamalar, haykırmalar, titremeler ve zangırdamalar ile bir olay gerçekleştirilsin. 2 ay sonra bunun bebek ile sonuçlandığı öğrenilsin. ve bir anda kimse sanki siz "sikişmemişsiniz" gibi bebeğe en masum görüneceği alet edevatın alışverişlerini yapsın. millet gelsin kadının karnını okşasın, kimse adamın pipisini okşamasın. sen ister bilim insanı ol, ister kat görevlisi ol, ister dünyaca ünlü bir futbolcu ol, ister din adamı ol, ister ev kadını ol, ister astronot ol, ister bir bok olma bir sevişme ürünüsün. "sevgi" ürünü değilsin.

  yani bizim küçükken inandığımız anne ve baba birbirini sadece "sevince" ortaya çıkan bir yaratık değilsin. sevilmeden de dünyaya gelebilirsin. hatta tiksinilerek de dünyaya gelebilirsin. yani sen iki kişinin akıllarını en kaybettikleri anın sonucusun. en ama en bencil oldukları saniyenin sonucunda sen ortaya çıkıyorsun. bu kadar akılsızlık, kendini gerçekten bilmezlik ve bir seks sonucu doğuyorsun. sonradan edindiğin saygı, kariyer bunlar hikaye. bunları geç. bunlar olur ya da olmaz çok önemli değil. ama senin dünyaya gelmenin asıl nedeni seks yahu. sikiş sikiş. seks diye "güzelleştirdiğime" bakma. bu kadar "ciddiyetsiz" bir hareketten bu kadar "ciddi" bir sonuç çıkması ne kadar manidar. bir insanın dünyaya gelmesi için bu olayın gerçekleşmesi ne kadar garip.

  ulan koyun kopyalamanın bile bir karizması var be.
  -1 ... yetmis minyona sesleniyorum