1. 1.
    seyirci önünde gerçek enstruman ve seslerle yapılan müzik türüdür. gittikçe azalıyor mu ne.
    ... pilotmont
  2. 2.
    insanın icini güp güp attıran muzık cesididir..
    ... metalbros
  3. 3.
    olmazsa olmazı (devir itibariyle) , gitardır.
    2 ... laedri
  4. 4.
    müzisyenlerin ruh haliyle doğru orantılı olarak şarkıya şekil verirken insanı alıp götüren ve "hiç bitmesin yahu!" dedirten müziktir. canlı müzik bir başkadır.
    ... visne cekirdegi
  5. 5.
    nedense sadece gitar ile olacağı inancından ötürü mana olarak sıçmışlığı ifade ediyor bence. canlı müzik varmış denilen yerde iki kıytırık sesli çakma yakişikli tipin hen hen hen şarkı düttürmelerini canlı müzik diye yutturak mekanlar da cabası. bi keresinde hande yenerin balonunu çaldilar gitarla, sen yoluna ben yoluma diye. rezalet, tiksiniyorum. bu yüzden eğlence için canlı müziğe gidelim denilen üniversiteli varoşların bu zevksiz tımtımlarından kaçıp kendimi kulüplerin elektronik ritmlerine bırakıyorum.
    1 ... theophilus
  6. 6.
    Her türlü enstrüman ile cafelerde, barlarda akşam saatlerinde yapılan canlı müzik dinletisidir.
    ... pervazda
  7. 7.
    Bazen kafa şişiren bir etkinliktir.
    ... iki teker
  8. 8.
    yonetmelige gore gerçek enstrüman veya seslerin bir ses yükseltici elektronik cihaza bağlanması ile yapilan muzik türüdür. Restoran cafe gibi yerlerde Ses yukseltici elektronik cihazlara baglamadan yapilan muzik icin herhangi bir yerden izin almaya gerek yoktur.
    ... carbonara
  9. 9.
    eskişehire yolunuz düşerse barlar sokağındaki public tube de 21.30 - 02.00 canlı müzik efsanedir. eğlendirmeyi bilen adamlar var. mesut ve ferhat.
    1 -1 ... dolmetscher
  10. 10.
    anadolu çomarlarının konser ya da dinletiye verdiği isim.
    -2 ... david addison