1. 1.
  iran'da canli bomba olmak için 35.000 kişinin gönüllü olması ile gündeme gelen sinav. başvuru formlarında görev yapmak için birkaç yer arasından seçim yapmaları da istenmiştir.
  http://www.vatanim.com.tr...d=51893&Categoryid=30
  1 ... coincidental magic
 2. 2.
  test mi klasik mi*
  ... dopdop
 3. 3.
  turkıyede olsada basvursak dedırten olaydır*
  ... haznedaroğlu
 4. 4.
  sonrasında iş bulma şansı öss sonrasından fazla olan sınav...
  1 ... fth
 5. 5.
  garip bir etiketleme cabasini yansitan acayip bir haber. iran, dunyanin halen yasayan en koklu birkac devletinden biridir. ve bozulmamis bir devlet gelenekleri mevcuttur. sahligin yikilmasi, sistemin yikilmasi degil, ayakta kalmasi demekti iran icin. ihtilalden sonra dengeler degisti mi? elbette ki.

  peki simdi bu haberi yapan arkadasimiza bir goz atalim.. iran'daki molla destekli sivil silahli orgut behic'in onbes milyona yakin uyesi oldugunu biliyor mu? ulkenin nufusu zaten yetmis milyon, ne kadari erkek bu adamlarin? otuz milyonu yaklasik.. memleketin yarisi zaten gonullu.. ki bunun otesinde, bu orgutun direk ruhani lider hamaney'e bagli oldugunu ve gerekirse hukumeti bile yikacagini biliyor mu? hadi dedik bu sosyal bi olusum.. gerilla kuvvetleri de hamnay'e baglilar direk. lubnan'daki, irak'taki gruplarin kardesi olan "devrim muhafizlari" grubu, duzenli, yetismis bir gerilla ordusu..

  burda goruyoruz ki, gercekten bi sey bilmiyor muhabir kardesimiz, dsirf haber olsun maksad.. olay da kafasindaki iran imajina uygun gelmis, bas gitsin.. portre'nin obur yuzu var.. son secimleri kaybeden liberal lider, rafsancani, humeyni'nin devrimden once irandaki temsilcisi ve sonrasinda her turlu kademede gorev yapmis bi adam.. karsilastimak gerekirse, inonu karsisindaki bir celal bayar'dan bile cok daha guclu, ki zengin bir aileden.. ve iranda, hukumet vardir, mollalar vardir, bir de devlet vardir.. devleti kimse yikamaz.. dengeler burdan gorundugu gibi degil...

  ama masallah, oyle bir lanse ediliyoki.. sanki iran olmeye gidiyo.. oyle bi toplum olur mu lan? bu tamamen belli ki amerikaya goz dagi vermektir.. eger ki hacadan bir saldiri olursa, karadan ordumuzla degil illegal orgutlerimizle irak'a gireriz.. ona gore ayagini denk al, yoksa batakliktan kurtulamazsin demektir.. neyse yada boyle bi seyler...
  2 -1 ... child
 6. 6.
  sadece en gerizekalıların ve beynini kullanamayanların seçileceği sınav

  --spoiler--
  +adın ne
  -ııı
  +nerden geliyorsun
  -ııı
  +neden seçmelere katıldın
  -ııı
  +tamam sen artık bir canlı bombasın
  ----------------
  +adın ne
  -hayrano
  +nerden geliyorsun
  -yukarı dana köyünden
  +neden seçmelere katıldın
  -devletimin ihtiyacı varmış canlı bombaya bende canlı bomba olmalıyım diye düşündüm
  +çık dışarı sıradakiiii!
  --spoiler--
  2 -1 ... markasiz
 7. 7.
  (bkz: ölürken bile bir boka yaramamak)
  1 ... ucuncayir666
 8. 8.
  istediğin bombadan başlayabileceğin sınav türü.
  3 ... aby
 9. 9.
  sınavda gerçek bomba kullanılırsa sınavı kazananların pisi pisine başarılı olacakları sınavdır.
  ... palta
 10. 10.
  ezbere dayalı eski sistemi bırakıp öğrencilerin yorum gücüne dayanan sınav sistemidir..eksi sınav sistemi için (bkz: canlı bomba yerleştirme sınavı)
  1 ... tttddd