bugün

Cinayet işlemiş olan kimse,kıyacı.Acımasız,gaddar.
aileen carol wuornos adlı seri katilin takma adı. monster filmine konu olan seri katil.

çocuk tacizinden hapse girip sonra da kendini asan bir baba ve 6 aylıkken küçük bir not bırakıp evden kaçan annenin kızı.13 yaşında babasının arkadaşının tecavüzüne uğrar ve erkeklere nefreti o zaman başlar. büyükannesinin yanında yaşayan aileen gayri meşru bir çocuk doğurduğu için onun yanından da kovulur ve hurda bir arabada yaşamaya başlar.

uyuşturucu ve içkiye ardından da para kazanmak için fahişeliğe başlar. kendisinden 50 yaş büyük biriyle evlenir. kocasını bastonla dövdüğü için 1 ay sonra bu evlilik son bulur. tyria moore ile 86 da içki içmeye bittiği bir barda tanışır ve tyria onun için evden kaçarak beraber yaşamaya başlarlar. fahişelikten kazandığı para ona yetmemeye başlar. bir gün 52 yaşındaki bir adamın arabasında ona itemediği şeyler yaptırmak istemesi yüzünden onu öldürür. bundan sonraki 6 kişiyi de o şekilde öldürür ve hepsinin paralarını alır. tyria bu paralardan şüphelenir ve gerçeği öğrenir. çok geçmedense polisler onu yakalar.

çıkarıldığı mahkemede bütün suçunu itiraf eder ve ortaya çıkarılamayan 2 cesetle birlikte idam cezasına çarptırılır.
villarreal'li bir futbolcu. hücuma dönük orta saha oyuncusudur. 16 numaralı formayı giyer yamulmuyorsam.
işte tam anlamıyla bunu yapandır.
http://www.milliyet.com.t...icleID=1185898&PAGE=1
(bkz: insan)
soğukkanlı, gaddar ve katil ruhlu.
villarreal'in olamamış meyvesidir.

(bkz: özer hurmacı)
villarreal club de futbol'un osasuna'yı 4-2 yendiği maçta orta sahadan gol atmıştır.

http://www.youtube.com/watch?v=7fXokq-ciyA
bu kadarı zor bulunur. hasta olması filan bir yana da.. bu ne tiksinçlik yahu. vicdan azabını xsinler senin.

"Katil zanlısı Uğur Veli G, ifadesinde şu bilgileri verdi: "Şeker toplamak için kapımı çalan Türkay Ay, Ahmet Tuna ve Dilruba Tekin'i evde kimsenin de olhmamasından ve yalnız kalmamdan yararlanarak ,apartman dairesinde ellerini bağlayıp, ağızlarını koli bantı ile bantlayıp alıkoydum. Daha sonra Türken Ay'a tecacüz edip, bıçakla öldürdüm. Etrafa kanlar sıçradı. Kanları temizledikten sonra Ahmet Tuna ve son olarak Dilrubayı,arkadan tek tek ağızlarını kapatıp, boyunlarını sıkarak öldürdüm. 3 çocuğun cesetlerini banyoya koyup, bayramın 3.günü (23 Eylül 2009), Cumhuriyet meydanındaki bir marketten iki bavul satın aldım.Türkan ile Ahmet'in cesetlerini bavullara, Dilruba'nın cesedini se evdeki bir valize koyup, kiraladım otomobilin bağajına evden tek tek indirip, doğum yerim olan Yozgat'ın Çayıralan ilçesindeki baraj göletinin orada kazdığım 1 metrelik çukura üst üste koydum."

Suçunu itiraf eden üç çocuğun katili Uğur Veli G., öldürdüğü çocuklar içinde en çok Dilruba'ya üzüldüğünü belirterek, poliste alınan ifadesinde "Dilruba'ya arkasından sarılıp, ağzını kapattım. Sonra sağ kolumla bastırarak boynunu sıkıştırdım. Ölmemek için çok çırpındı. 1 buçuk yıldır vicdan azabı çekiyorum. Dilruba'nın çırpınarak kollarım arasındaki can verişini hiç unutamadım" dedi. "

http://www.hurriyet.com.t...ndem/17375048.asp?gid=373
insanlık dışı bir hareket yaptığında vicdan azabı çekmeyen kişidir.
görsel
soğukkanlı, gaddar ve katil ruhlu.
güncel Önemli Başlıklar