bugün

instagramda canli yayın açarak gerçekleşmiş olay.
Durumu kritikmiş.
http://youtu.be/4kHl4FoK1Ys
intihar etmesi değil intihara teşebbüs etmesi. Şuncacık Türkçeyi bari düzgün kullanın.
intihar etmek demek başarıp ölmek,gebermek demek.

Bu vahim hata, istanbullu Gelin adlı dizide de işlendi. Adem midir nedir bilerek arabayla duvara tosladı ve karısı başkasına anlatırken "Adem intihar etmiş" dedi. Diziye oradan giren biri sanacak ki Adem öldü. Hayır ölmedi, ölmediyse o intihar girişimi, teşebbüsü olur. Anlaşılan senaristler de hayatlarında doğru düzgün kitap okumamışlar.
Türkçe artık her yerden katlediliyor. Yakında emin olun kimse birbirini anlayamayacak.

Geçmiş olsun dediğim olay.
iyi bir dayak herşeyin çözümü olabilir. heee bu adam ölürse sorumlusu millettir. hiç bir zikime yaramayan bir adam yıllarca ekranlarda dolaştı durdu.
yav yine şov peşinde. bu adamın yaptığı hiçbir şeye inanmıyorum
Ajdar bile bu adamdan daha donanımlı amk.
sürekli arabesk tavırlarla medyatik olma çabasında olan insandır. bu kadar medyatik olmaya çalışacağına çalışıp emeğiyle bir yerlere gelebilirdi.
dieter bohlen'in ne büyük bir gitarist olduğunu gözler önüne seren elim hadise.
izdivaçtan Aldığı para bitmiş demek ki böyle bir şova kalkışma gereği duymuş. Ölmemesi de ayrı bir tartışma konusu tabi... Yakın zamansa saçma sapan sokuk dizilerde görebilirsiniz
Ufak tefek cinayetlerde kötü kızlardan biri, kendisini terk etmek üzere olan kocasının ilgisini çekmek için intihara kalkışıyor, bayılmadan önce de ambulansı arıyordu. Tabi kurtarılıyor ve kocası boşanmaktan vazgeçiyor. ilgi yine kızımızın üstünde.

Nedense duyduğum andan beri bu sahne canlanıyor aklımda.
Zor bir insan caner. Kendine de hayatı zorlaştıran bir insan. Şöhret bu tarz insanlarda işleri daha da zorlaştırır. Ne diyeyim allah iyi etsin. intihar hiç bir zaman çözüm değildir. Yaşadıklarımızdan gerekli dersleri alarak onları düzelterek aynı hataları tekrar etmeyerek hayatımıza kaldığımız yerden devam etmek zorundayız. Teslim olmak, tükenmek, olumsuz duygu ve düşüncelere kapılıp umudumuzu yitirirsek o halde niye yaşıyoruz ki? Halbuki bu hayatın bir anlamı ve amacı olmalı. Pes etmek işin kolayına kaçmak değil mi? Yiğit düştüğü yerden kalkar. Kumaşınızın iyi olması yetmiyor. Usta bir terzinin elinde olmanız gerek. Yada kendi kendinizin terzisi olabilmek adına değişime açık yenilenmeye entegre ve mücadeleye sonuna kadar devam etmek zorundasınız. Duygusal krizler sizi yolunuzdan alıkoymamalı. Gayret etmeden, haketmeden çalışmadan sahip olunanlar asla sizin değildir. Yaşamı sevin ve onu hakedin. Mutluluk budur işte. insanların yerli yersiz eleştirilerine de çok fazla takılmayın. Pek çok insan sizin hayrınıza konuşmaz, hatta ağzı olan konuşur. Görevlerinizi bilin ve sorumluluktan kaçmayın. işte o zaman kimseye ihtiyacınız kalmaz.
teşebbüs dendiğine göre ölmemiştir. sorun yok gündemi bağıdır meşgul etmiyordu.
futboldan çok anlamam ama bu adamı hep uefa kupasını kazanmış galatasaray'a benzetiyorum. şöyle ki;

galatasaray'ın da kupayı paraya çeviremediği hep söylenir.

bu adamı da hemen herkes tanıyor ama parası pulu yok.

haddimi aşmak istemeden yazıyorum arkadaşlar bunları. galatasaray'ı küçümsemek asla haddime değil.
bu zaten geçimini sürdürecek normal bir iş yapmayıp o programa çıktığı için intihar etmişti.
Nasıl bir intihar girişimde bulundu çok merak ediyorum ama herhalde selena dizisindeki salak kıvılcım gibi nefesini tutmaya çalıştı yada gerçek kesitteki sarı bıyık gibi kendinimi gırtlaklamaya çalıştı.ölmediğine göre bunlardan birini yapması çok muhtemel.

Sonuç olarak ilgi budalalığıdir.
bende diyorum bu caner toygar kim. ulan bu herif tülini bir türlü alamayan adanalı kafasında şişe bardak falan kıran gerizekalı değil mi? bişey olmaz lan bu herife. kanalı değiştir hadi. sıkıldım.
mesleğinin gereğini yapan birisinin imza attığı eylemdir.

şov dünyası öyle işte, isminin bilinirliği yüksek olur sana dönüşü ne olur belli değil. standart bir mesleğin olsa karşılaşacağın konuların çerçevesi daha belirgindir; terzi isen bilirsin ki elbisesiyle sorunu olan gelir, marangozsan ahşap malzeme gelir, doktorsan sağlığı kötü veya şüpheli insanlar gelir vs.

her yeri kameralarla çevrili bir tv setinde gördüğün bir kızdan hoşlanma belirtilerin insanların ilgisini çekip, bu çerçeve dışında hayatında daha anlamlı, seni memnun edecek ve hayatını kazanacağın mesleğin yoksa, ya da mesleğin buysa, hayatının sonuna kadar başgöz edilme konseptinde takılır, kesmezse kafanda bardak da kırarsın, intihar da edersin; kimbilir ilgiyi tekrar toplamak için bir dahakine ne edersin caner?
ruh hastasının teki.. kafasında bardak kırmasını unutmadık ergenler bilmez..
gündemde kalmak için yapmayacağı şey yok.
kendini öldürmeye niyeti olan adam bunu 7 düvele duyurmaz. bu tipler anca reklam için bu gibi davranışları sergilerler.
kendini mi intihar etmiş?
intiharı mı kendi etmiş?
kim bu kişi bilmiyorum.
intiharın şakası mı olur?
reklamını yaptığı için bu kişiye dava açılsın. milleti niye meşgul ediyor bu şahıs?
hem de intihar girişimini şov amaçlı kullanarak yapıyor bunu.
şovmenin teki. ciddi olsaydı izdivaçtaki kızı bırakmazdı. neydi berke miydi işte o kız. böyle primci tiplere uyuz oluyorum olay çıkartarak sürekli gündeme gelmeye çalışıyorlar
Aslında iyi bir ailesi, iyi bir geçmişi varmış; sporcu bir aile yüzmede türkiye dereceleri falan. Nasıl bu hallere geldi yazık.

http://www.hurriyet.com.t...ezegene-indirmekti-124051
intihar edememesi diye düzeltilmesi gereken başlıktır. O kadar konuştun bari et değil mi? Şov yapıp gündeme gelmiştir.
güncel Önemli Başlıklar