bugün

Günün birinde mutlaka trabzonspor forması giyecektir. Aha yazdım buraya. En son bursa da veya antalya da noktalar kariyerini.
Caner Erkin: 14 yaşındayken Beşiktaş seçmelerine gelmiştim. 1 hafta tesislerde kaldım.

olum bu ne lan.Az sonra kanım siyah beyaz akıyor diyecek diye korkuyorum.
hayaller inter hayatlar beşiktaş menemenspor.

üzülüyorum bu adama ya iyi bir dayak yese kendine gelir aslında.
Yeni kartal. Şlde beşiktaş formasıyla yapacağı asistleri görür gibiyim.
Kadıköy'de muhtemelen "şükran gol gol gol" tezahüratlarına maruz kalacak.
mecburiyeten beşiktaşa gelmiş vasat .

kartal pençesi bile yapamadı amk vallahi beşiktaş için üzülüyorum .

edit : galatasaraylıyım.
fenerlilere göre 3 ay önce türkiyedeki en iyi bekti. şu an adama kötü diyolar. tam topaç bunlar.

not: gs . evet.
ilk maçında talisca'ya mikemmel bir asist yaptı.seni getirenden allah razı olsun fişek! Biz 6-7 yıldır ismail'i, Gökhan süzen'i, ramon motta'yı... Seyrettik. Hep senin gibi birisinin özlemini duymuştuk vallahi...

Tanım: Türkiye'nin en iyi sol beki.
kartal pençesi yapana kadar asla gerçek bir parçamız olamaz.oyununa gelince ise çok istekli çok hırslı ve ilk 11 de olcayı kesip sol kanatta oynaması gerekiyor.
ibrahimoviç , vieira , davids , pirlo , vieri , baggio... bunlar benim hemen hatırladığım hem inter hem Milan hem juventus forması giymiş futbolcular.

Caner in fenerli olmasını falan eleştirenler siktirsin gitsin önce. Bu ülke ne transferler gördü.

Karakterini eleştirenlere hak veririm ama her yerde var böyle futbolcu. Katki sağladıktan sonra kimse karakterine takılmaz hatta savunmaya başlar sizde de şu var falan diye.

Gelelim futbolcu olarak eleştirenlere. Onlar mantikli sebepler sundukları sürece en tutarlı konuşacaklar bu kişilerdir benim için. Caner de turkiye standartlarında iyi bir sol kanattır. Riijkaard dönemindeki veya ersun yanal dönemindeki seviyesini yakalarsa kimse kartal falan yapmadığına takılmaz övgüyle bahseder.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.