bugün

Ulan maç olmuş 4-0 baban yaşındaki robben sağda tansyonunu düşürmüş daha bu neyin artisliği.
artizin önde gideni.
klasik boynuzlu hareketleri. agresif olmadığı bir an yok ki sürekli atar yapıp dayağı yiyip oturur.
james rodriguez'den biraz örnek almalıdır. adam 2 tane orta yapamadı diye oyundan alındı.
Robben amcasından intikam alamadığı için yaptığı bir isyandır.

Bu adamı sırf fener'e inat olsun diye aldılar. inter de kalsaydı daha iyiydi. Takıma sorun çıkartıp duruyor.
james rodrigez beyin amcıklaması geçirdiği için oyundan alındı yalnız. adam anasının amını tersten gördü kafasına gelen şuttan sonra. müller miydi lewandovski miydi headshot yaptı adama.
Haklıdır. iyi oynayamayacağı belliydi. Çıkaracağına baştan böyle başlasaydın. Diye ben olsam ben de tepki gösterirdim.
oyundan çıktığı için değil, talisca yı şikayet ettiği için o hareketleri yaptı.

bize yardım etmediler golleri yedik diye serzenişte bulundu.

bir kez de doğru habercilik sergileseler şaşarım.
bıraksaydın maçı cevirirdim isyanı o.
Yarası var ya ondan. Hani mızmız çocuklar oyun da yenilir bana ne bana ne ya oynamıyorum derler ya işte o hesap. Enseye şaplak elzemdir.
Bu sarı pipi Galatasaray’da oynarken de, Fenerbahçe’de oynarken de aynıydı. Midesiz Beşiktaşlılar bu adamı seviyordu Bayern Münih maçına kadar. Şimdi kıçımla gülüyorum size, beter olun.
Caner erkin’de istisnasiz her macta, kocasi caninin istediklerini almayan hamile kadin triplerini gorebilirsiniz. Amk kezbani.
güncel Önemli Başlıklar