bugün

Fenerbahçe'nin geçirmesinden utanıyorum demiştir aslen, vahim bir tercüme hatası.
Dili sürçmüştür. Doğrusu,

Fenerbahceliler, geçmişte de, simdi de benden utanıyor.

Olmalıydı...
Bu söyledikleri adam olan için yeterli..
Siktir git tekmeleri quaresma atsın ağla ibne seni.
bu futbolcuların geneli böyle aq. geldikleri yeri saniyesine unutup vefasız bir orospu çocuğu edasıyla geçmişlerine sallıyorlar.

e ben senin geçmişini silkeyim o zaman.
kusura bakmasın da biraz saçmalıyor. çık topunu oyna abi ne kadar çok konuşuyorsun ya. şöyleydi de böyleydi de, ne bu fenerbahçe antipatisi anlamadım.
Futbolcu böyle çirkinleşince, taraftar ne yapmaz ki ?
Fenerbahçeliyim ama Beşiktaş’ın Avrupa’da ki her başarısına sevindim, her maçında kazanması için yürekten dua ettim.
Ama bir futbolcu çıkıp, böyle bir laf ederse sormazlar mı adama: o zaman aklın neredeydi ? Demek ki sen de satılmıştın, şimdi de gelmiş, günah mı çıkarıyorsun ?
Şike vs muhabbetlerini ısıtıp ısıtıp açmak, yenilginin acısını alıyorsa bol bol ısıtsın o zaman. Ama çok ısıtmasın, hazmı zorlaştırır.

Yaptığı gerçekten çok büyük bir terbiyesizlik. Ama ben böyle saçma sapan insanlar yüzünden, büyük bir kurumdan yani Beşiktaş’tan soğumam, yine ona bu vatanın takımı olduğu için destek veririm ama klüp yöneticilerinin de bu gibi densizlere bir şeyler yapmasını da beklerim açıkcası.
görsel
geçmişinden utanması geçmişinde yediği boynuzun büyüklüğü sebebiyle olsa gerek. fb de oynadığı döneme denk gelmiş sadece
her ne kadar sorunlu ayrılmış olsa da yaptığını hiç yakıştıramadım.
not:Atibabaspor.