bugün

insanı dinlendiren, bulutların üstüne çıkaran şarkı.
stresli zamanlarda dinlendirici olarak dinlenebilecek huzur dolu, mükemmel almora şarkısı.
'dedicated to cüneyt keser' acıklamalı shehrazad albümünde yer alan almora sarkısı.
(bkz: candle in the wind)
kader arkadaşım,üçüncü nesil yazar ve çikom...
hala üçüncü nesil yazar.
an itibariyle;
Bugün: 2
Bu hafta: 3
Geçen Hafta: 10
Toplam Entry: 13
Toplam başlık: 2 * * *
(bkz: candle in the wind) *
(bkz: candle in the rasathane)
bir yüxekses programında flüt çalan hatunun s.çtığı şarkı. ama şarkının kendisi bir harikadır. annem bile her gün bu şarkıyı dinler.
bana almora'yı sevdiren şarkı.
Dınledıkce bırdaha dınleneme ıstegı uyandıran her dınleyıste ayrı bır dunyaya sureklıyen mukemmel sarkıdır.

http://www.youtube.com/watch?v=sp_-Tl1kjYs&mode=related&search=adresınden dınlenılebılır.
almora'nın birçok müthiş şarkısından yalnızca bir tanesi.
(bkz: princess of rain)
(bkz: cehennem geceleri)
(bkz: shehrazad)
moral eksilerdeyken dinlenebilitesi yüksek şarkı.
en kızgın anda,en stresli anda,en berbat anda,en huzursuz anda,en kötü sınav sonrasında dinlenildiğinde insana bulutların üzerinde ,rahat ve huzurlu bir yerde hissettirebilen ,bana almora'yı sevdiren müthiş şarkı.
kiz arkadasini en yakin arkadasina sunan erkek başlığı ile dikkatleri çeken 3.nesil uyuyan dev.
pek bi şeker, pek bi sevimli insandır kendisi. ailecek sever geç bulduğumuza ve seneye erasmusa gitmesi sebebiyle erken kaybetmemize üzülür kendisine selam ederiz.
güzel şarkı,ammavelakin şahsım tarafından asla biryerde çalınması istenilmeyen şarkı.
uyumadan dinlenebilecek şarkılardan.
ınaılmaz bır parcadır.yanflut calan kıza ayrıca hayran olunan parcadır.
Dinlediğim en iyi almora şarkısıdır. O keman, o "fly as an angel to the sky" derken kulaktan damarlara akan ses muhteşemdir. Sözleri de bunlar:

your way is flame with starlights
your soul is song in the silence
for love that inside of you
as calling of life.
as calling of life.

your soul that inside of you
and your heart lonely in the night
for love that inside of you
as calling of life.
as calling of life.

fly as an angel to the sky
you need only force of your heart
your little crying heart
as a candle in the night
türkçesi için
gecenin içindeki mum.
dinlerken yıldızlara doğru uçmak sanrısı görülebilecek şarkı.
huzur veren şarkı ama aynı anda dertsiz insanı melankoliye de bağlayan şarkı.. ikisi birden nasıl olabiliyor bilemiyorum ama; dinliyorum, dinletiyorum ve seviyorum..
kelimenin tam anlamıyla ağzıma sıçmıştır iki gündür.
[http://fizy.com/#s/1m4lo3]