bugün

ulusalcılara hakaret eden ama ne hikmetse kendini ''kemalist'' olarak tanıtan şark kurnazı sosyoşların taptığı suratsız.

Ankara'yı, Adana'yı, hatay'ı, Mersin'i,bolu'yu da mi bu sakine cansız sevici kazandırdı ?

f. bir Yurtsever'in dediği gibi :
'' Ait olduğu parti olan hdp'ye defolup gitmesi dileğiyle. ''

Bu da dipnot:
(bkz: ulusalcılığa düşman olan kemalist olamaz)
tam kılıçdaroğlu kafasında, sosyalistten bozma ulusalcı gibi bir şey, yani var olmayan, varlığı mümkün olmayan bir ucubenin savunucusu.

sezgin tanrıkulu, kılışdar, mahmut tanal, eren erdem gibi adamlardan sadece biri.

bizim cihangir entelleri bayılıyor böyle tiplere.

bana kalırsa partide yeri yok, siyaset yapacak zekası da yok, en önemlisi halk nedir, ne ister, hangi durumda ne tepki verir zerre fikri yok.
HDP'leşmiş cHP'li...

Ağzının yayı gevşek sözde siyasetçi...
bu karıya inat oyum yine Binali Yıldırım'a..

Evet.
reiiiiiiissssss.

Edit: zorunuza mı gitti akape’liler?
Çok doğru bir sözdür.
Sıradan çinko karbon teröristlere göre on kata kadar daha şerefsiz.

Edit: Keşke şu eksileri yüzüme de yapabilseniz. internet sizin bu hayattaki en büyük şansınız.
CHP'ye oy vermemek için yeterli sebep olan Ermeni sevici.
Tüm icraatleri ile akp'ye ekmek çıkartan kadın.

Akp istanbul'u kazanarsı bi plaket ysk'ya bir plaket de kaftancı'ya hediye etmelidir.
ekrem imamoğlu' nun adı sanı bilinmezken; " istanbulu alacağız " dedi ve aldı.

not: üstünüzü başınızı da yırtsanız, 23 haziranda yine yapacak.

en dip not: tüm dünyada faşist iktidarları birer birer yıkanlar, kadınlardır.
bu kadar itici bu kadar icindrki pislik ne mal oldugu belli olan biri yoktur sanirsam.
potlarıyla, geçmişteki açıklamalarıyla ekrem imamoğlu'na zarar veren şahıs.

acil geri plana çekilmeli. bana kalsa direk uzaklaştırılmalı da neyse.

bu kadını hala göz önünde tutmak, ekrana çıkarıp açıklama yaptırmak enayilik. ekrem imamoğlu siyasetine %100 ters.

tutunulacak dalı olmayanlara dal veriyorsunuz.
hakkında 2012-2017 tarihleri arasında sosyal medya hesabı Twitter üzerinden yaptığı paylaşımları nedeniyle iddianame düzenlenmiş chp istanbul il başkanı. iddianamede, Kaftancıoğlu'nun 5 ayrı suçlamadan 17 yıla kadar hapsi talep edildi.
https://www.sozcu.com.tr/...apis-istendi-4901389/amp/
seçimlerden hemen önce ortaya çıkıp ortalığı karıştıran ekremin hileyle aldığı seçimden hemen sonra tüm foto karelerinde ekremin gölgesi gibi her karede poz veren seçimlerin yenileneceğini belli olunca sırra kadem basan yancının tillahı chp istanbul il başkanı. evet..
Resmen imamoğlunun akıl hocası. Nereye gitse peşinde gidiyor. Çok ilginç bir şey.
Domuz yiyenin karısı evet bakmayın iftar masalarında poz verdiğine allah bilir kendisi de bir oturuşta yarım domuz yiyordur, ıyyy iğrenç karı.
Seçimlerde ortalıkta görülmeyen şahıs. istifa edip CHP'den ayrılmasını beklemiştik olmadı.
Domuz yemesi falan umrumda değil kendi bileceği iş ama
Başörtünün serbest olmasına karşı çıkan bu
Ermeni soykırımını kabul eden bu
inandığınız Allah belanızı versin dedikten sonra iftar sofrasında el açan bu
Hdp destekçisi ama hala CHP'de anlamış değilim. imamoğlu ile ne gibi bir ilişkileri var bilmiyorum ama velisi gibi her an yanında.
Bana Chp'ye zarar ver deseler kendisini chp'de sonuna kadar üst makamlara getirirdim.
Bu ülkenin hiçbir değeriyle örtüşmediği halde birileri tarafından siyasetin üst mevkilerine getirilmiştir

görsel

Böyle düşünceleri olan bir kadını ne kadar başarılı olursa olsun makam mevki sahibi yapmak bu millet umrunda olmayanların işidir.
akıllı kadın...kendini millet olarak görenler sevmiyoyr olabilir.
512 sandık sayılmış yüzü gülüyor.

Hahah hoplatıyor kadın akitleri.
sağlam bi kadın.saz falan çalıyo...akpopoları çok kötü çarpacağa benziyor.
Din bezirganları rahatsız.
istanbulu alacağım dedi " birine "
" ve o birinin elinden söküp aldı istanbulu " diyecekler.

cansın canan. adın gibi, cansın.

bu arada kendileri orduludur. bilinsin.
küfür ehlindendir.