1. 534.
    Son faşist çıldırtan. Gerçek bir Alevi kadını... O'na hayranım. Bu işler böyle...
    1 -3 ... rubycon
  2. 533.
    Ne zaman akp gidecek umuduna kapılsam böyle gari zekalıları görünce umudum yitip gidiyor. Kemal kılıçdaroğlu ve ekibi aynı devlet bahçeli gibi, aynı hdp gibi akp ye çalışmıyor ise bende dinazor olayım.
    1 ... benimhalaumudumvar
  3. 532.
    istanbul’daki tüm chp teşkilatlarının ve chp üyelerinin başkanıdır. Bu da türkiye’deki en büyük, en güçlü ve en teşkilatlı chp Yerel örgütünün başkanı olması anlamına geliyor. genel merkezler ankara’da olabilir ama siyasi partilerin istikameti çoğu zaman istanbul’daki gelişmelerden ciddi oranda etkilenir.

Bazı hususları Hatırlatmakta fayda var.
    1 -1 ... mb isimli cocugun anilari
  4. 531.
    Atatürk düşmanı eski yetmez ama evetçi kürtçü liboşun teki.
    2 ... kemalist teorisyen
  5. 530.
    Her kesimi kucaklayabilen bir politikacı. Bu yüzden her kesimin çomarı tarafından nefret edilir.

istiyorlar ki herkes birbirinden nefret etsin.
    1 -6 ... karamel gibson
  6. 529.
    Chp’deki stratejik akla sahip, stratejik bir aklın konumlandırdığı il başkanı... adı konmamış bir ortaklık yürütüyor hdp seçmeni ile...

Asla onaylamayacağım şeyler söylüyor...
    1 ... kralzeus
  7. 528.
    bu karının ne olduğunu kime hizmet ettiğini hiç bilmiyorum. bildiğim bir şey var. o da; chp bunu partiden atarsa milyonlarca oy kazanacağıdır.
    1 ... aklimakomikbisigeldi
  8. 527.
    hdpye neden geçmediğine anlam veremediğim, teşkilat içerisinde en az kılıçdaroğlu kadar söz sahibi olan siyasetçidir.
    ... lazkiyeyebakanpalmiye
  9. 526.
    chp'nin yüz akı, chp'yi kurtuluşa götürecek, ileride chp'nin ilk kadın başkanı ve parlamenter sisteme dönüşle beraber türkiye cumhuriyeti'nin ikinci kadın başbakanı ya da ikinci kadın sağlık bakanı olacaktır.
    -3 ... yazdostum
  10. 525.
    türkiye'de her siyasi partilerde olduğu gibi chp'nin samimi destekçilerinin emeğinin üzerine yatıp partinin imkanlarını ve imajını sömürerek türklüğe, islam'a, hatta emperyalizm karşıtı kuva-yı milliye ruhuna kinini kusan bet suratlı bir kadın.

o makamda bulunmasının tek maksadı, chp'deki ulusalcı ruhu törpüleyip kürtçü ve vatansız solcu grupları partiye çekerek güya partinin tabanını genişletmektir. ama bunu yapamayacaktır.
    3 ... manowarkills