bugün

suşehri devlet hastanesinde doktorluk yapmış ordu mesudiyeli alevi kadındır. evet..
chp oylarını arttırmak istiyorsa bu kişiyi ve sezgin tanrıkulu'nu ihraç etsin. bugün birileri "chp teröristleri destekliyor" diyorsa bunun gibi tipleri partide barındırdıkları içindir. siz bu insanları kovarsanız bu karşı tarafın size karşı kullandığı terörizm argümanı da geçersiz olacaktır. ha kovmak istemiyor, biz böyle iyiyiz diyorsanız da kendiniz hariç her muhalefet partisine proje parti, oy bölmek için kuruldu demeyeceksiniz.
s*zgin t*nrıkulu ile birlikte akp ajanı olduğundan şüpheliyim, hep iktidarın işine gelecek söylemler, muhalefet t*rörle yakınlaşıyor, muhalifler t*rörist imajını güçlendirecek söylemler.
Bir Pkk'lıdır.
amk amma gündem yaptınız terörist piçlerin yeri ya mezardır ya hapis.
Almanya’da kendisi için serbest bırakılsın kampanyası başlamıştır. Pkk organizasyonları tarafından. Gülünç.
Seneye bakan olacak bakan.
bu kadını hiç bir tartışma programında karşısına çata çat sorular soracak gazetecilerle bir tartışmaya katıldığını gördünüz mü göremezsiniz neden acaba. bunun aynı akp versiyonu da var. bütün bunlar türkiyede milletin kafasını karıştırmak zaman kaybettirmek enerjisini tükettirmek için birilerinin önü açılsın diye sahneye konulmaktadır. türkiye köhne bir chp ve berbat hırsız bir partiyle hacivat karagöz oyunlarıyla uyutulmaktadır. resmen bu toplumla dalga geçiliyor.
bu kadın hangi başarıyla ve ne sebeple bu kadar gündemde tutulmaktadır. bir türlü anlaşılamamaktadır. birileri bir yerlerde birilerini ayıklayıp pişirip piyasaya sürüyor. sona birden bu gibi karakterler ortaya çıkıyor. alenen pkk yı övmek ve utanmazca terbiyesizce hala bu söylediklerinin hesabını vermeyip chpnin utanmazca şehit vs. edebiyatlarıyla bunları vitrine çıkarması anlaşılamamaktadır. chp bilinçli olarak akpye ön açmak yol açmak için bu hale getirilmiş ucube bir partidir. bu kadar tutarsızlık ve saçmalıkla kör topal ortalarda akpye ön açan karton bir partidir. aslında hepsi akpdir. toplum başka bir alternatifi düşünmesin ufuklar daha geniş açılmasın diye ülkenin toplumun önününü kapatıp akpye ön açmak için bu hale getirilmiş bir partidir. akp ise amerika ortadoğuyu bölüp parçalamak için önönde bir engel olmasın türkiye yıllarca gericilik berbat bir ahpab çavuş kapitalizmiyle kan kaybetsin kendi içine çöksün diye kurulmuş bir partidir.
görsel
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.