1. 0.
  Aşağılık kadın.

  Büyük penislere gelesin ne diyim.
  12 -4 ... frekans
 2. 1.
  işte bunun gibi ne kadar islam , türk düşmanı var her haberi çarpıtıp islama , türklüğe saldırıyorlar. Chp komple bunlardan ibaret. Sonra millet bunlara saldırınca siz atatürk düşmanısınız. Lan böyle mi atatürkçülük. Cumhuriyet , birgün , sözcü paçavraları ve bu soysuzlar mı atatürkçü.
  11 -6 ... alpagu1453
 3. 2.
  yakında arabistandaki gibi evlerini, saraylarını altından kaplatacak beyinsizlerin, penislerini de altınla kaplatıp altın kaplamalı şehzade doğuracaklarını düşünen çomarlara penis yakıştırması az bile kalmış

  (bkz: yarrak)
  3 -5 ... rockonbaby
 4. 3.
  fake tweet dir. kaftancı dan zerre hazzetmem ama piçlik yapmanın da lüzumu yok.
  3 -4 ... it goes to all
 5. 4.
  Söz konusu twit sahte ise muhtemelen sik kafalı aktrollerin işidir.

  Yok eğer gerçek ise abla lafı boru gibi koymuş, içinde gezdirmiş, aktroller de hazmedememiş.

  Helal olsun!
  4 -5 ... mitolojide kokorec tanrisi
 6. 4.
  minareyi penise benzetmemiştir. türkiyenin en büyük camisi sözüne ''hep büyüklük peşindeler türk erkeğinin penislerini beğenmeyip büyütmek istemesi gibi'' anlamında atılmış twettir. fake de olabilir ama dine saldırı niteliği taşımaz yobazlar iyi okuyun amk
  not: kesinlikle chp li değilim.
  -1 ... ortadireksaban
 7. 5.
  kadın güzel yerden girmiş, hakikaten nedir lan bu doğu dünyasının büyüklük kompleksi. aletlerin küçüklüğü zihinlere vuruyor tabi, normal.

  japon hentailerine de baktığınızda hep devasa penisler görürsünüz gerçeğin aksine, bizimkilerde de o hesap.
  4 -1 ... ecinni
 8. 6.
  Allah belasını versin.
  2 -3 ... orjinaldeli
 9. 7.
  penisli diyince ben de şey sandım.
  -1 ... adrian monk
 10. 8.
  Ülkeyi karıştırmak, kaosa sürüklemek için, adeta CHP'yi tamamen çökütüp dibe vurdurmak için bilerek göreve getirilmiş gibi ağzından bu güne kadar çıkmış her bir kelime ile aslında onunda savunduğu politikaları bire bir savunan AKAPEYE bugün kendi kitlesini kandırması adına işini kolaylaştırması için her tür malzemeyi veren Y-CHP'li sözde siyasetçi! işin daha vahim tarafı dediğim gibi PKK, FETÖ vb. ile 16 Yıllık geçmişi açıkça ortada olan AKP bu kadınla ilgili yaptığı bütün her eleştiride neredeyse % 100 haklı!

  "Dinime Kürüf Eden Müslüman Olsa" diyeceğim ama AKP ve bu kadının bir birleri hakkında yaptıkları her söylemde her ikisi de haklı. "Tencere dibi kara seninki benden kara" misali durum!

  Alsında direkt AKAPE'DEN vekil adayı yapılsa , hatta AKAPE tarafından bakan yapılsa dahi CHP'ye bu kadar çok zarar veremezdi!

  https://www.youtube.com/w...&ab_channel=HABER2017+
  -1 ... usayavuz