1. 1.
    chp nin dhpc li istanbul il başkanının, terörist kocasının paylaşımı.

canan kaftancıoğlu nun eşinin yunanistan paylaşımı

hala chp ye oy vereceklere söylüyorum,
    oyunuzu çöpe atmayın. akp ye atın demiyorum. gidin kime atarsanız atın şu dersimli alevileri sevindirmeyin.
    7 -9 ... timarli sipahi neferi
  2. 2.
    Defalarca chp’ye oy vermiş biri olarak söylüyorum: şu olay rezilliktir kardeşim. Çocuğunu yunan bayrağı önünde selam durdurup övünçlü selamlı fotoğraf çekip bi de bunu yayınlayan insanın bu milletin hiçbir kesimiyle hiçbir şekilde bir ülkü birliği, ortaklığı yoktur. Chp ne zaman kurtulacak bu tayfanın elinden.
    5 ... golazo
  3. 3.
    yunanistan : tm.
    ... arxaggelou
  4. 4.
    Açık ve net şekilde atatürk devrimine meydan okumaktır. Ebedi düşmanımız yunanistan ile savaşmış ulu önderimizin partisinde yunan sempatizanı birisi siyaset falan yapamaz. Herkesi kucaklayalım diye diye iyice şeyini çıkardınız. Defolun gidin chp'den artık.
    2 -2 ... marjinal turk fasisti
  5. 5.
    Domuz etli paylaşımı daha iğrençtir.
    3 -1 ... turkmen begi
  6. 6.
    Bu cocuga bira icirdiler fotografini cektiler.

Bak biz domuz yediriyoruz dediler fotografini cektiler.

Simdi de bu.

Ana baba misiniz lan siz? Kalbinize sokayim. O cocugun yasadigi tramvalar, girecegi depresyonlar hic mi akliniza gelmiyor...
    3 -1 ... ruut altmis alti
  7. 7.
    Şu tipleri getirip istanbul il başkanı bilmem ne yap sonra da ben türkiye partisiyim diye ortalıkta dolaş. Şaka gibi aq. Bu chp'nin ipi kimin elinde gerçekten.
    3 ... mahmut sezar
  8. 8.
    cehape budur dedirtir.
    -1 ... boll
  9. 9.
    chp il başkaını nın kocası yunan bayrağının önünde selam duran küçük kızını fotoğraf çekiyor, bu arada chp nin istanbul belediyesi için başkan adayı ülkücü tayfadan. oldukça ironik.

partide radikal solcusu var, ülkücüsü var, bir atatürkçüsü eksik. dersimli kemal görevini iyi yerine getiriyor.
    5 ... uzakyolun yolcusu
  10. 10.
    Terbiyesizliktir, karaktersizliktir.
    Ama chp li birinin yediği boklara balıklama dalıp başta rte olmak üzere akp lilere sessiz kalanlar ondanda terbiyesizdir, ondanda karaktersizdir.
    Edit : karaktersizler rahatsız
    1 -2 ... dinsiz kitapsiz kafir