1. 1.
    chp'nin yeni istanbul il başkanının 2012'de attığı skandal tweet.

canan kaftancıoğlu nun 2012 de attığı tweet
    https://twitter.com/ccana...status/194748207039905792
    7 -2 ... jimmy tudeski
  2. 2.
    canan kaftancıoğlu nun 2012 de attığı tweet
    2 -1 ... jimmy tudeski
  3. 3.
    Millet kürdistan bayrağını göklere çekerken sesi çıkmayanların olay chp ye gelince Nasılda milli birlikçi olduğunu gösteren Olay.

Bir imparatorluk yıkılma durumunda iken Başkaldıran bir topluluğa gül dağıtılacak değildi.

Evet Yapılan günümüze göre yanlış bir Durum ama o yıllarda bu yapılanlar çokta uç nokta değil bence.

Babamın amcasını yakarak katleden Ermeniler haksızlığa uğradıysa biz neye uğradık.
    3 -5 ... izmir ne taraf
  4. 4.
    Y-CHP'nin geldiği son nokta bu parti Atatürk'ün çizgisinden tamamen uzaklaştı artık Atatürkçülerden oy da istemeyin yalnız yönetimde pay vermediğiniz insanlardan niye oy istiyorsunuz . Yedi sülalesi CHP'ye oy veren biri olarak söylüyorum bu parti benden oy moy alamaz artık ısrarla unutturulmak istenen noktayı haykırıyorum atatürk bir türk milliyetçisidir 6 oktan biri milliyetçiliktir şu an chp'de yaşananlar sovyetlerin son dönemlerine benziyor .
    5 -3 ... serpico81
  5. 4.
    bu ara pek gündemle işim yok dün tv de gördüm ilk gördüğümde pek gözüm tutmadı hareketleri, giyimi falan tam bir grup yorum solisti gibiydi dedim ki herhalde marjinal soldan birisi az önce skandal twitleri gördüm, profilinde biraz gezindim maalesef şehitlerimiz, Mustafa Kemal, Vatan Bayraktan ziyade Lenin, Kobani, haziran hareketi falan filan. Çok arıyor musunuz bu modelleri sayın chpliler?
    3 ... turkuaz54