bugün

Atatürkünüze de, ermeninize de türkünüze de sövmeden söyliim...

Dava açılan, hapse atılan insan sayısının haddi hesabı yok...

Ayağa düşürurseniz bu kadar gün gelir topunuzu atarlar içeri.
ah be cem uzan, adam yurtdışına kaçınca başkalarına kaldı bu işler...

(bkz: cem uzan a hapis şoku)
Bu Kadın Türk düşmanı...
ermeni dostu...
ermeni katliamı iftiracısı...
Atatürk düşmanı ve PKK dostu...
En çok Atatürkçüler savunuyor...
Atatürk olsaydı çoktan asmıştı.
Muhalefet dediği de Türk milletine ve Atatürke etmediği hakaret kalmaması.
Akp baktı seçimi kaybedecek.goz dağı veriyor muhalefete.
yorumları okudukça fark ediyorum ki, bu halk başta akp olmak üzere başına gelen her şeyi hak ediyor.

bu dava ta 2019 mayıs'ta açılmış. yani iptal edilen istanbul seçimlerinden hemen sonra. yani anlayacağınız dilden söyleyeyim, bu hapis cezasının sebebi öyle terörörörö filan değil -ki cezanın sebebi terör destekçiliği değil-, söylenen sebebi cumhurbaşkanına hakaret, gerçek sebebi ise istanbul seçimlerinde aldığı galibiyettir, chp'nin oylarını yedirtmemesidir.

hala daha "kaftancı bunu hak etti çünkü o terörist biz vatanseveriz" diyen tiplere tek diyeceğim şey var. diyorsunuz ya sizin fikirleriniz haricinde fikirleri savunan herkes kürtçü herkes terörist vatan haini. öyle bir dünya yok beyler. eğer siz karşı tarafın terörist olduğunu iddia ediyorsanız üzgünüm orijinal değilsiniz. başkaları da siyasi görüşü fark etmeksizin sizin için bilakis aynısını düşünüyor. bırakın şu tek vatansever biziz terörist sizsiniz kafasını.

neyse, entryyi bitirirken Martin Niemöller'in meşhur sözlerini hatırlatıyorum:

"Önce sosyalistler için geldiler, ben sosyalist olmadığım için sesimi çıkarmadım. Sonra sendikacılar için geldiler, sendikacı olmadığım için sesimi çıkarmadım. Sonra yahudiler için geldiler, yahudi olmadığım için sesimi çıkarmadım... ve artık benim için geldiklerinde, sesini çıkaracak kimse kalmamıştı!"
Zaten Terörist sakine cansızı övdüğü tweetlerinden davası düşmüş, ceza almamıştır. 4 yıl hapis cezası alma nedeni cumhurbaşkanına hakaret ve tc devletini aşağılamak. (Seri katil ibaresinden dolayı.)
Hükümet, yargıya talimat verip terörle ilgili bir ceza almamasını söylemiştir çünkü kendilerinin de terör geçmişi malum.
görsel
sadece tivet değil halkı isyana teşvik etme kannas silahlarla poz vermelr devlete başkaldırma hangi birrini sayalım savunduğuz kişinin geçmişini iyi irdeleyin. gerçekten çok yazık..
görsel
Attığı tweetler yüzünden 9 yıllık hapis cezası onanmiş.ustelik tweetler 8 sene öncemis.peki bir zamanlar fetoyu yalayan tweetler atanlara niye bir yaptırım uygulanmıyor ? Zaman aşımına uğruyor? Niye 17/25 Aralık 2023in sonrası milad alınıyor?
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.