bugün

Yarın da kurt gibi uluyup en ülkücü biziz der.
hangi milletin milliyetçisi, hangi vatanın severi olduğu konusunda bir fikrimiz var da, biz o kafamızda oluşan tablodan hoşlanmıyoruz zaten.. zaten sorun da bu..
Ekrem başkanı yiyecek şahıs.
vay siyaset vay sen nelere kadirsin beee. bir zamanlar sakine cansız teröristini anan, tarihi yalan ermeni soykırımını savunan bu abla şimdi pkk terör örgütüdür, akp çözüm süreci yaptı, apo teröristbaşıdır cezasını çekiyor diyor vay vay vay. bu zamana kadar neden bekledin canan ? şimdi mi düşüyor aklınıza he ? hdp'li yoldaşlarınızın oyları çok daha önemliydi sanki ama olmuyor dağdan inme halaycılarla bu iş dimi ?

biz söyledik milliyetçi kesimi bir kenara atarak yarışamazsınız diye. dua edin oğan aday oldu da rte ilk turda kazanamadı. he tabiki oğan'ın tüm oyları kk'ya gitmeyecektir ama rte'ye oy veren ülkücülerin bir kısmından hatrı sayılır oy alacaktır hatta kararsız kalan sandığa gitmeyen 8.5 milyonun içinden birkaç milyonuna güvence verecektir.

not: atatürkün partisinden def edilmesi gereken bir şahıs. hdp'ye daha çok yakışacaktır.
24 nisanı da sorsalardı keşke.
Kaşların hilaldir, gözlerin yıldız,
Gözlerime Türkçe bakar gözlerin.
Ötüken’den doğan güneşe benzer,
Beni zemheride yakar gözlerin.

Ne zaman gözlerim bakarsa sana,
Tanrıdağlarında gezer ASENA,
Türkistan’dan selam getirip bana,
Yeniden Turan’a çıkar gözlerin.

Gözlerinle ASENAM
Sözlerinle ASENAM
Nazlarınla ASENAM
Her şeyinle Türk’sün sen.

görsel
Tabi canııım milliyetçilik mi come ooon. Yükselen milliyetçilik bunun bile başını döndürdü
piromun gözdesidir.
Kk. Da dahil chapenin en tassakli adami.
Son paylaştığı tweetle Sağ eline 500 sayfa roman yazılır, son satırı da “o bir solaktı” diye bitirilir.
Saçını başını yolmak istiyorum.
Maskülen bir kadındır, ruhunu Allah bilir ama, bana hep biraz erkeksi gelmiştir.
Astarı yüzünden pahalı profil. işin kötüsü kadroları da ele geçirdiler.
görsel
Kadın kendini hdpye siyasete çok kaptırdıysa demekki akşam yemek yapmaya vakti kalmadıysa adam artık dama demiştir belki, sadece tahmin bir bilgiye dayanmıyor.
karıyı pardon kocayı boşamış.
kılıçtarın bir numaralı yandaşı. umarım ikisi birden ülkemizden defolup giderler.
karısı tarafından yönetilen kk ye, kendisinden daha çok inanmış başarısız siyasetçi.