1. 1.
  emine erdoğanın giyimini eleştiren mektubu yazan kimse.. izmir milletvekili..
  1 -1 ... shalamar
 2. 2.
  eşiyle birlikte kadın hastalıkları uzmanı olan chp izmir milletvekili. ayrıca modern, dobra ve nazik tavırlarıyla gönülleri fethetmiştir. severek takip ediyoruz kendisini.
  3 -18 ... gonulcelen
 3. 3.
  emine erdoğana uzun bir mektup yazarak,kendisinin modern türk kadını görüntüsüne uymadığını belirten izmir milletvekili
  2 -2 ... larrylaffer
 4. 4.
  ali saminin akrabası olduğunu düşündüğüm şahıs. emine erdoğanın da yolunun turgay şerenin yakınından geçmesini ümit ediyorum bu hanım aklıma geldikçe...
  2 -2 ... brhmbl
 5. 5.
  Bebek tecavüzcülerinin ağırlaştırılmış müebbet hapisle cezalandırılmasını öngören yasa teklifinin bir an önce Meclis gündemine alınarak yasalaştırılmasını talep eden izmir milletvekili. Bu konuda kendisine destek vermek için:
  http://www.tbmm.info/cananaritman
  3 ... ramirez
 6. 6.
  bülent arınc'ın canan arıtman hakkında ab milletvekilleriyle arasında soyle bir konusma gecmistir:
  -*bizde 48 bayan milletvekili var sizde bayan milletvekillerinin sayısı kac?
  +*bizde fazla yok ama biri var ki * 48 ine deger.
  5 -1 ... the masquerader and phoenix
 7. 7.
  19 mart 2007 tarihinde aşağıdaki soruları sayın başbakanımıza arz etmiş insan.

  1. 4,5 yıl önce, seçmenin sadece %25'inin oylarıyla elde edilmiş bir Meclis çoğunluğuna dayanarak ve yalnızca kendi partinizin oylarıyla bir Cumhurbaşkanı seçmeyi demokratik buluyor musunuz?

  2. Demokrasi sizin için "olmazsa olmaz" mıdır, yoksa "amaç değil araç" mıdır?

  3. Cumhurbaşkanlığı seçiminin sizin açınızdan Anayasaya uygunluğu yeterli midir yoksa demokratik bir seçimle toplumsal kabulü sağlaması mı daha önemlidir?

  4. 4,5 yıl önceki oy oranlarınızla seçmenin %75'inin oy vermediği, güven göstermediği bir parti olarak sadece kendi oylarınızla Cumhurbaşkanı seçmenizi "azınlığın çoğunluğa dayatması" şeklinde değerlendirir misiniz?

  5. Hakkında çeşitli suçlamalar nedeniyle fezlekeleri olan birinin yargılanıp aklanmadan Cumhurbaşkanı olmasını ahlaki buluyor musunuz? Demokratik, laik, sosyal bir hukuk devleti olan rejimimizde bunun bir örneği daha var mıdır?

  6. Cumhurbaşkanlığı görevini Cumhuriyetimizin temel niteliklerinin tavizsiz savunuculuğunu yapmak, devletin tüm kurum ve kuruluşlarıyla uzlaşı sağlamak, laik devlet, ulus devlet, üniter devletten yana taraf olmak olarak görüyor musunuz?

  7. Birleşmiş Milletlerin terör listesinde yer alan El Kadı'ya kefil olan, Hikmetyar'ın önünde diz çöken birinin Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı olmasını doğru bulur musunuz?

  8. Cumhurbaşkanlığı için Anayasamızda yazılanların ötesinde yazılı olmayan ama devlet geleneğimizde olan tüm özelliklere eksiksiz olarak sahip olduğunuzu söyleyebilir misiniz?

  9. Ülkemizin ve milletimizin huzurunu, ekonomik ve siyasi istikrarını her şeyden önemli görerek Cumhurbaşkanlığı adaylığı için toplumsal bir uzlaşı arayacak mısınız?

  10. Cumhurbaşkanlığına aday olacak mısınız?
  1 -2 ... aura
 8. 8.
  her türlü çocuk istismarına karşı olan ve bu konuda mecliste çeşitli çalışmalarda bulunan, tebrik ettiğimiz kadın vekilimiz.
  1 -1 ... aura
 9. 9.
  23.dönem izmir milletvekili.

  (bkz: cumhuriyet halk partisi)
  1 ... vernon sullivan
 10. 10.
  bireysel silahlanmaya destek veren insan olarak aklımda kalmış. erkeek gibi bağyan mübarek.
  2 -2 ... siyah inci yagmuru