bugün

(bkz: çanak çömlek patladı)
yazar bu yazar yönlendirmeyin.. hoşgelecek 8. nesil
bi arkadaşın bir arkadaşı ulan hala niğyyee yazar olmadı ya. 42 tane entry girmiş. sözlük alemine ilk defa giren canavar bir yazar olcak. ancak benim entrylerimi siliyor moderasyon maşallah.
hiç tanımamama rağmen derdine düştüğüm çaylak. yazar yapın ulan artıııkkkk... kaç kişi çaylakken 45 entry giriyor ki allah aşkına...
ey gidi, yılların yazarı.. iyi hadi hayırlı olsun yazarlığın.
okunuşu ''çannnnnnak çömmmmmmmlek batladııı'' diyedir.
patladı gittı.
benim o. sonunda geldim yaşasın.*
(bkz sonunda geldin eh teşekkür ederiz bize de birkaç dakikanı verdin)
(#11475328) kibar yazar vesselam.
yawwww bunu niye eksiliyolar yaa kim eksiliyo yaaaa nidalarını çok duyduğumuz yazardır.
dost canlısı olan şahane bi yazardır kendisi. özgürlüğü benimseyen kişiliği ile beğenimi kazanmıştır. adaleti savunan demokratik bir hayat felsefesine sahip. yarınlarımıza umutla ve güvenle bakabilmemizi sağlıyor bu idealist kardeşimiz. laik devlet anlayışının en büyük savunucusu olduğundan şüphem yok.
sözlükte daha çok görmek istediğim yazar. okumak yetmiyor efendim halka ve olaylara tercüman olunuz. *
bilgi içerikli entry giren 8. nesil yazar kişi. ayrıca hoşsohbet biridir. an itibariyle kendisine kankalık madalyasını taktığım yazardır.
espri yapamayan kadındır kendileri. * (bkz: marsta fotoğrafım var diye hava atmak) *
sevdiği entriyi gösterip memnun olduğunu belirten iyi kalpli yazar.
kutlarım.
yıllarca telaffuzunda sorun yaşadığım oyun hilesi.
doğum günü kutlu olsundur.
doğum günün kutlu olsun nice senelere.
küçükken çamlak çömlek patladı olarak telafuz edilen saklambaç oyununu tekerlemesi gibi bir şeydir. bir de yazarımızın nickiymiş, benden önce gelmiş ama hoşgelmiş.