1. 1.
    (#40632451)
    Bir yazarın anısıdır. Anlat dinliyoruz.

Edit: 12. Nesil geldi hala entry linki vermeyi bilmiyorum. Pü. Rezil ben.

2. Edit: Artık biliyorum.
    2 -2 ... excaliabur tutan panda
  2. 2.
    Once upon a time in afyon kolaylı dinlenme tesisleri...

Soğuk bir şubat akşamı. Antalya'ya gidiyorum bursa'dan, gece 1'de otobüse bindim falan, saat 4 civari kolaylı tesislerinde mola verdi otobüs.

Yanima dünyalar güzeli bir bacımız gelip ateş istedi, verdim, teşekkür etti tek kelime etmeden başımla onayladim. Yan yana oturuyorduk zaten otobüste. O tekli koltukta, ben de yanda ciftli koltukta oturuyordum. Otobüse binince bir de sarj aleti istedi, onu da verdim. Başladık konuşmaya.

Antalya'ya gelene kadar konuştuk, sohbet ettik. Antalya'da bir kaç tane de cay ictik. Numarasini verdi, beni ararsin dedi ve gitti.

2 saat geçti geçmedi numarayi aradim, 'aradiginiz numara kullanilmamaktadir' sesi ile hayata küsmüştüm.

Sad but true.
    18 -5 ... canabar
  3. 3.
    Vay amk işte iyi tasak geçmiş.gelde sövme şimdi. Geçmiş olsun kardeş.
    5 ... rainblack
  4. 4.
    Demek ki kız kaşardı ve seni çok saf buldu. Biraz sikici gibi davransaydin verirmiş sana. Bida aklinda bulunsun biraz hayvan ol. Amı yanan Kızlar hayvan insan severler.
    6 -2 ... 29th
  5. 5.
    Tamam itiraf ediyorum.

Canabar’ın bahsettiği kişi benim.

Mutlu musunuz şimdi?
    4 -2 ... asilsen
  6. 6.
    Olur öyle.
    1 ... barkhausen krakeri
  7. 7.
    resmen kullanmış olum kız seni
    kullanıp bir peçete gibi atmış seni bir kenara.
    1 ... nobody s
  8. 8.
    bende gece 1 de bursadan otobüse biner aynı güzargah üzerinden antalyaya gidiyordum bir zamanlar sevdiğimi görmeye o zamanlar geldi aklıma garip oldum bir.
    1 ... yanlizkurt