bugün

can yaman gibi karakter/zeka/fizik gibi her alanda başarılı bir insanlık harikası varken ve bu mükemmel şahsiyet de erkek iken sözlük erkeklerinin ne olduğu sorunsalıdır...

beyler nesiniz siz ya? tipinizin ortalaması 10/2, zekanızın dibini sıyırıyorsunuz, götünüz göbeğiniz ekşici loserlar gibi yağ bağlamışken can yaman'la aynı cinsiyete mensup olmak size kendinizi nasıl hissettiriyor???!
can yaman gibi patavatsıza da iyi diyen ne bileyim.
görsel
can yaman sözlük erkeklerinin büllüğünü yesin.

ben hariç.
eleştriye başlamadan önce erkek olmak nedir kısaca bahsedeyim.

"erkek olmak güçlü olmaktır ama her anlamda sosyal statü olarak zeka olarak fiziksel olarak güçlü olmak zorundadır ama evdeki karısını çocuğunu ezmek için değil tam tersine onları da koruyabilmek için dışarıda ne yaşarsa yaşasın eve getirmemesi lazım". (alıntıdır)

sözlükte böyle insanlar yok mu.

benim psikoloğum ile zamanında aramızda bir tartışma gelişmişti kendimden nefret ettiğim zamanlar ofisinde bulunan üç adet çiçeği gösterdi "hangisi daha güzel" diye sordu. birtanesini seçtim sonra doktor "ben o çiçeklerin içindeki kurumuş olanı daha çok seviyorum bana hüzünü anlatıyor" dedi.

o zaman anladım ki herkesin beğenisi farklı oluyor mesela ben çoğunluğun çirkin kabul ettiği kadınları daha çekici buluyorum.
Bu herif insanlara özellikle kadınlara yaptığı çirkin muameleler sonucunda unutulmuştu. Şimdi yeniden mi hortlattınız.
Hani feministtin la sen
Noldu birden döndün
işte siz böyle çıkarınıza göre dümeni çevirirsiniz.
Can yaman kadar başına top düşsün
kası çalışanın, beyni çalışmaz.
(img:#2065019)
can yaman bir gazeteciye arka odaya geçelim diyebilecek kadar sapık olan oyunculuğu ile değil de o vücudu ile gündeme gelen steroid ile şişirilmiş balon.
Helikopter...
görsel
görsel
kazanamayacağım yarışa girmem. acıyla başımı öne eğerek başlıktan ayrılıyorum...
Bir tuğkan gönültaş değildir hey yavrum hey aquamanim benim.
görsel
Biz seks objesi olarak görülmek istemiyoruz. Ahshs
ulan bir tane kızımız da çıkıp sözlük erkeklerine moral verip, gönül almıyor. biri de yazmıyor ki manyak olur mu öyle şey senin yerin ayrı can'ın yeri ayrı.

ayıp be...
Essy gitmeden önce bombanın pimini çekip bırakmış. *
Monica belluci kadınsa sozluk kızları ne.
şortunun rengi de bok gibi.
ne kıskanacağım be.
kaldırın şu fotoğrafı.
Un kurabiyesi.
O erkek biz errrrrkeğiz.
görsel
Yakışıklı, kültürlü, entelektüel, sportmen, müzisyen... (sözlük erkekleri)

Daha ne olsun. *
Evet.
Kıskanan hem cinslerimin öz güveni libidosu ve erkekliği tartışılır.
mandalina sen kimsin.