bugün

Bi tek ben begeniom sandıydım.
Salaklar..
oha amsaydınız bari.
o kadınların aklını zikiyim
amk kaptan mağara adami tipli adama tapiyorlar..
Hz isa gökten inse böyle ilgi görmez amk. ilk defa bir Türk erkeğini kıskandım pu amk.
Bu ilginin en temel sebebi tarzı ve gösterişli yapısı. Muhtesem yakışıklılık yada Oyunculuk kalitesiyle ilgili bir durum yok ortada ama başarı başarıdır. Gururlanmak hakkıdır.
(bkz: anam coştu lan bunlar)
şu irmik suratlı adamda ne bulurlar ki?
izdiham yaratacak bi seks ilahı değil kesinlikle.

tamam boyu posu var da ben sümüğümü sürmem ya. böyle de büyük konuşuyorum.
Egosuz italyan kadininin davranisi. Kadin erkek ne kadar sinirlar icinde yasadigimizi su baslik oyle gosteriyor ki. Kasli erkek seven kadinlar ezikmis falan. Arkadaslar, biraz olsun kendinize durust olun, hangi biriniz tas gibi kadin gorunce bir ic gecirmiyorsunuz? Ya da hangi kadin yakisikli, boylu poslu erkek gorunce bir masallah cekmiyor. Kadinlar begenmis, arzulamis gitmis iste.

Hayir erasmusa gitmesem turk kadininin bu ayaklarini yiyecegim. Sinirlariniz biraz esnediginde neler yaptiginizi hicbir parametre farketmeksizin gordu bu gozler. Biraz durust olun, kasinti olmayin. Tadini cikarin.
can yaman kim? italyan'lar nereden tanıyor? bu nasıl bir simülasyon?
italyan kadınların Dünyanın gelmiş geçmiş en yakışıklı, karizmatik ve kusursuz oyuncusuna verdikleri gayet doğal karşılanması gereken tepkidir. Bir can yamana bir de hercaiye bayılıyorum sözlük. Onlar erkekse biz neyiz ya?
Yine sansliymis ya uludağda yazar olsaydı. Adamı parçalarlardı mazallah.
sözlük erkeklerini kudurtmuş belli ki.
türkiye'nin imajını artıran efsanevi olay.
şu yukarıda kıskançlık yapan erkeğimsilere anlam veremiyorum amk. kıskançlık aşırı derecede kadınsı bir duygudur.
güncel Önemli Başlıklar