1. 1.
  soma holding ceosu küçük katil. şaka şaka katilin küçüğü büyüğü olmaz, katil katildir!

  can gürkan
  ... 3vaktekadar4
 2. 2.
  can gürkan
  ... tilki
 3. 3.
  birileri tarafından günah keçisi ilan edilmiş kişilerden. evet bu adam suçludur ama bu adamın çalıştırdığı kurumu denetlemek ile görevli devlet ve onun elamanlarıda suçludur.

  madende en son denetim mart ayında yapılmış ve müfettişler madenin içine bile girmeye gerek görmeden hersey'in yolunda olduğu yönünde rapor vermiş. bu adamların hiç mi suçu yok. askerliğini yapanlar bilir askerideye denetimlerin nasıl yapıldığını masalara örtü serilir o zamana kadar saklanan yağlık, limonluk ve sirkelikler masa üstlerindeki yerlerini alırlar vs vs.

  gitti giden... üç gün sonra kimse can gürkan nı bile hatırlamaz. dava da en az 10 sene sürer, ilk mahkemede can gürkan tahliye olur, geride kalan bebeler ve kadınlar hayatın zorlukları ile yaşamaya devam ederler.
  1 ... keremi
 4. 4.
  cezaevlerinin %50'sinin ''tutuklu''larla dolu olduğu ülkemizde tutuklanan kişilerden biridir.

  biz artık tutuklu görmek istemiyoruz. insanlar yıllarca tutuklu olarak kalıyorlar.
  biz artık hükümlü görmek istiyoruz.
  bu adam da büyük ihtimalle 1 duruşma sonra tutuksuz yargılanmaya devam edecek ve 2-3 sene sonra da suçsuz bulunacaktır.
  millete ''bakın patronun oğlunu bile tutukladık'' havası vermekten başka bir şey değil. en salak vatandaş bile türkiye'deki hukuk sistemini artık anlamıştır herhalde?

  reza zarrab, barış güler, egemen bağış, zafer çağlayan olaylarından sonra bu ülkede hırsızın ve katilin hüküm giymeyeceğini anladık.
  yalandan birkaç gün içeri alıyorlar, sonra bir jet mahkeme, sonra ilk duruşmada tutuksuz yargılanma, 1 ay geçmeden yurt dışı yasağı kalkar, eğer büyük bir hırsız ya da katilse filan aklamak için bir de tv'ye çıkarır demeç veridirirler.
  balkonlardan el sallatırlar.

  bu soma olayını da ustabaşı ya da bir iki güvenlik amirine yıktılar mı tamamdır. bir dahaki faciaya kadar balık hafızalı halk bunu unutur. hatta bir sonraki seçimde de ''bakınız olayların takipçisi olduk, suçluları bulduk, cezalandırdık'' minvalinden seçim konuşmaları yapılır.

  yerseniz ne ala.
  ... w for whatever
 5. 5.
  can gürkan

  http://www.gercekgundem.c...davasinda-skandal-savunma

  15 YIL HAPiS CEZASI ALMIŞ.
  https://tr.sputniknews.co...m_campaign=URL_shortening
  ... true