bugün

mit tırları haberi sonucu yapılan suçlamadır.

Tamam mit tırları haberi devletin gizli sırlarını ortaya koyuyorsa suçtur.

Ama bir Diğer yandan,

ben oy verdiğim hükumetin politikasını Bilmek zorundayım ki zaten buna göre oy veriyorum.

hükumetim bir terör örgütünü destekliyorsa bunu Bilmek zorundayım.

Ayrıca Herkes haber yaptı diye suçluyor Ama Neden kimse haberin içeriğine bakmıyor?

sahiden o tırlarda, o ekipmanın ne işi vardı diye niye sormuyoruz?

hükumetimiz Neden bir terör örgütünü destekliyor diye niye sormuyoruz?

can dündar, gazetecilik gururudur.
valla normaldir. açık ve net.
Can Dündar adamdır. Kapalı duruşma yapılışından da anlanacağı üzere, Türkiye'de hukuk, karar yoktur. iktidar ne istiyorsa o olur.
Hükümet değil akp nin hadsizliğidir. Oldu o zaman her başa gelen kendi çıkarları için istediği teröriste yardım etsin.
Yok öyle yağma. Mecliste kapalı görüşür ona göre hareket edersin. Bu yapılan ise vatana ihanettir.
Abd nin de sırları ortaya döküldü ama gazeteciler değil bilgileri sızdıranlar hakkinda dava açıldı.
iktidar yanlısı değilim hiçbir zaman olmadım. Ancak aynı şeyi örneğin abd de bir gazeteci yapsa ne polisle nede yargıçla karşılaşırdı. Direkt ulusal güvenlik tarafından gözaltına alınır gıkını dahi çıkaramazdı.

Evet akp kötü çok yanlışları var ancak can Dündar da masum değil.
Akp feat. can dündar - Masum değiliz hiçbirimiz
Akp hükümetinin gizli kapaklı politikaları ''devlet sırrı'' sayılamayacağı için ortada bir vatana ihanet durumu yoktur. Bu mantıkla hareket edecek olursak ''akp = devlet'' olur ve akp'ye karşı olan devletimize karşı ihanet içindedir gibi bir sonuçla karşılaşırız.

Tırlarla silahların nereye gönderildiğini halen bilmiyoruz. türkmenlere diyorlar ama bence sünni muhaliflere gidiyordu. türkmenleri sadece çok fazla tepki çekmemek için öne sürüyorlar. Dün el sıkıştıkları hdpkk ile bugün kanlı bıçaklı düşmanlar mesela. akp'nin tutarsız politikaları devlet sırrı olamaz.
yok bide öyle bir sığırlık var ki, dış basın çarşaf çarşaf türkleri ışidci olmakla suçluyor ama bunu söyleyince, neymiş?

vatan haini oluyormuş.

neden oluyor biliyor musunuz?
bu aptal halkı uyutan havuz medyası var ya, ha onların işini bozuyor. ne güzel uyutuyorlar neden şimdi sen bunları değip halkı uyandırıyorsun ki?

koyunlar uysun istikrar sürsün!
Bir gazetecinin bildiği bir şey devlet sırrı mıdır düşünmek lazım .
Herife gavurlar bile hain muamelesi yaparken içimizdeki hainler hâlâ yalıyor.
güncel Önemli Başlıklar