1. 1.
    bir ajan provakatörün bittiği andır.

bizim cahil, bbc muhabirine "devlet gizli işler çeviriyordu, buna da devlet sırrı diyor, ben de gazeteci olarak görevimi yaptım" diyor,

bbc muhabiri ise "devlet sırrı heryede vardır, ingilterede amerikada da bunu yapsanız devlet sizi cezalandırırdı" diyerek dündarı göd ediyor. ahaha.
    26 -13 ... ibni maymun
  2. 2.
    bbc muhabiri : Eğer bir ingiliz gazeteci ingiltere’de ordu sırlarını açıklasaydı, bunun çok ciddi sonuçları olurdu. Bu aynı şekilde, Amerika için de geçerli.

https://video.uludagsozluk.com/v/can-dündar-ın-bbc-de-rezil-olması-176521/

8 -2 ... jimmy tudeski
  3. 3.
    bbc'nin rezil olduğu programdır.

haber kanalı diye geçinen kanaldaki bir adamın "birilerinin yaptığı yasadışı şeyleri neden gün yüzüne çıkarıyorsunuz" diye soru sormasını konu alır.

kendi ülkelerindeki yanlışlıkları, illegallikleri gün yüzüne çıkaran milyonlarca haber yapılmıştır, yapılacaktır.

haber demek iktidar yalakalığı demek değildir.
    22 -27 ... berk
  4. 4.
    erdoğan zor durumda kalsın diye ülkesinin zor durumda kalmasını umursamayan adam. yaptığı haberin doğru olduğunu düşünüyorum ama gerçek bir vatansever için vatanı görevi olan gazetecilikten önce gelir. ne oldu erdoğan hala iktidar ama yabancı herkes türkiye'yi ışidçi zannediyor. oysa tüm türk halkı ışid denen oluşumdan ölesiye nefret ediyor.
    17 -7 ... gamzedeyim deva bulmam
  5. 5.
    O sümsüğün rezil olmadığı yer kalmadığı için şaşırtmayan olay.
    13 -8 ... ruhsal enfeksiyon
  6. 6.
    çok fena göt olmasıdır. Hayatlarının kalan kısmı bu şekilde geçecek zaten bunların.
    7 -3 ... mahmut sezar
  7. 7.
    mustafa diye film çekmeye benzemiyor tabi. sıkmış baya.
    6 -3 ... anambunelan
  8. 1.
    bizim bile beklemediğimiz tokattır.

https://twitter.com/slmhk...s/980570299593908225?s=21

demeki bu tosun'u da gözden çıkardı batı, işi bitti çünkü bu gerzekle.
    6 -2 ... asenaulku
  9. 9.
    bu yaşa gelmiş hala devlet sırrı, uluslararası ilişkiler, gazetecilik vb. konularda temel bilgilerden yoksun adamın düştüğü hal. elin oğlu adamı böyle harcar evladım, yatacak yerin yok, ne burada ne oralarda istenmiyorsun.
    5 -5 ... ibni maymun
  10. 10.
    Başka bir ülkedede yapılan hatanın senin hatanı haklı çıkamadığını anlayamayan embesilin bunu göt olmak olarak değerlendirdiği durum.
    -3 ... dinsiz kitapsiz kafir