1. 1.
  sabah gazetesi'nde yazdığı yıllarda köşesinin adı aspava olan şimdinin vatan gazetesi köşe yazarı.
  ... krmyrdsn
 2. 2.
  uzanların foyalarının birer birer ortaya çıktığı günlerde star tv ana haber bülteninde "ben bu aileyi çok iyi tanıyorum, hepsi çok iyi eğitim almış dürüst insanlardır ben kefilim" diyebilmiş kişi. şu sıralar vatan gazetesinde yazıyor.

  (ara: karakter)
  6 -3 ... arjen robben
 3. 3.
  kariyerinde cem uzan'a göbekten bağlı geçirdiği yılların vebalini temizleyebilmek için; hakan uzan ile recep tayyip erdoğan arasında nasıl bir konuşma geçtiği konusuna açıklık getirmesi gereken gazetecidir.

  konunun temel çerçevesi için ;

  http://www4.gazetevatan.c...;Categoryid=4&wid=102
  ... magneto
 4. 4.
  bi ara nazlı ılıcak ile beraber bir dizide oynayan gazeteci. okusanız da olur okumasanız da.
  ... alone with everybody
 5. 5.
  32. gün programında mossad ajanı oldugu iddiasıyla dumur olmus deneyimli gazeteci.
  ... tu kaka bana
 6. 6.
  bir zamanlar uzan'ın askerliği için paşaların ayağına giden , şimdilerde ise uzan'ın en büyük rakibi aydın doğan'ın kalemşörlüğünü yapan vatan gastesinde köşe sahibi ,yazar maaşı alan kişi.
  -2 ... happylover
 7. 7.
  george clooney' i hafiften andıran, yıllar önce galatasaray' ın athletic bilbao deplasmanı öncesi ' bu gece bütün fenerbahçeliler fenerbahçeli ' yazmış fenerbahçeli gazeteci.
  1 ... legend of the stranger
 8. 8.
  çarpıcı, analiz eden yazılarıyla kendini mutlaka okutur. okurdan giden her mektuba cevap veren nadir yazarlardandır. -hani övünmek gibi olmasın da- ayrıca çok sağlam dostumdur.
  1 -2 ... demeteren
 9. 9.
  sık sık polemik yapmayı seven ve tıkandığında niyet okumasıyla, trollük derecesinde iddialar ortaya atmasıyla, katıldığı programdan illallah dedirttiren, gazetecilik denen oyunun mızıkçısı..
  -4 ... kuantum da fizik mi be
 10. 10.
  ülkede ki asıl polemik üstadlarına kanımca saç baş yolduran kişi. köşesinin köşesinden geçer paçayı kurtarırsınız da izlemek istediğiniz bir tartışma programında bonus olarak kendisini vermeleri büyük haksızlık ve eziyettir. az bilir çok konuşur...konuşur...konuşur...
  -4 ... nirreb