bugün

beyin hücreleri normal insanlardan biraz daha az olan insanımsılardır. yediği boku savunmam zira olayı incelediğim kadarıyla özenti bir tip ve akli dengesi tam olarak yerinde değil. madde kullandığı ortada ne yaptığına dair bir şey bildiğini zannetmiyorum çünkü konuşma tarzından anladığım kadarıyla o an dünyada değil farklı gezegenlerde dolaşıyor.
gelelim ağzına geleni söyleyen klavye tosuncuklarına.
ulan dingil nerde yaşıyorsun sen amına goyim? turist sikip öldüren sen, engelli ve akli dengesi bozuk kızı siken sen, küçük çocuklara cinsel istismar uygulayan sen, 30 erkekle bağ evinde sikişen sen, kadına şiddeti uygulayan yine sen hatta kesip doğrayıp parçalara ayıran da sen. eğer bunlar bir hayvandan değersiz ise sizin çarkınıza tüküreyim ben.
ulan biriniz bi tabak sütü sokak kedisine verdiniz mi hiç? biriniz sokak hayvanını alıp beslediniz mi? öyle saçma salak linç girişiminde bulunuyorsunuz.

bazı güruhlara bakıyorum da elime geçse keserim doğrarım falan demiş onun ben zihniyetini sikiyim afedersiniz. hasta ruhlu bir insanı iyileştirmek lazım evet aynı zamanda bunları da tedavi etmek gerekir. yazık lan size.
Klavye tosunudur. Ulan çocuk Bi karşınıza çıksın altınıza sıçarsınız.

çocuğun yerinde olsaydım internetten sallayanları bulur onları aynı şekil yapardım.

olm okursan bir gün buraları benimle iletişime geç.
şişman kız keselim birlikte.
şiddete şiddetle çözüm arayan insandır. bu durumda şiddet makul kabul edilebilir mi?
güncel Önemli Başlıklar