bugün

eski voleybolcu. yaptığı menajerliğin avrupadaki menajerlikle alakası yoktur, yaptığı iş bir nevi profesyonel olamamış insanlara abilik yapmak, aslansın,kaplansın, sen yaparsın diye gazlayarak başarıda ben de pay sahibiyim demektedir.
milli takımda çalışırken aldığı muazzam paraları yiye yiye bitiremeyecek olan menajer müsveddesi..*
istanbul ticaret üniversitesi'nde yapılan panelde çok iyi bir hatip olduğunu kanıtlayan eski milli takımlar genel menajeri. kalabalığı etkileyecek sözleri nasıl söyleyeceğini çok iyi biliyor ki sanırım bu meziyeti sayesinde genel menajerliğe kadar yükseldi. milli düzeyde voleybol oynamışlığı da var. ayrıca çok da iyi bir gözlemciymiş onu fark ettik. fanatik gazetesinde köşe yazarlığı da yapmakta imiş.
italyanları andıran görüntüsüyle, sinemada futboldan daha başarılı olacağını düşündüğüm insan.
trabzonspor un yeni genel menajeri. ersun yanal dan çok bu şahsiyetin gelmesine sevindim diyebilirim. ts için yepyeni bir başlangıç olabilir diye düşünüyorum. yönetim elindeki * ipleri bu bilge kişilere teslim etmiştir. *
şu aralar hep televizyon ekranında olup, kendini milli takım bünyesine bir şekilde yamamaya çalışan zavallı.
haluk ulusoy için imza toplarken kendini yıldırım demirören'in listesinde bulmuştur.
galatasaray'ın yeni futbol şube sorumlusudur.
babası Hıfzı Çobanoğlu hayatını kaybetmiş.