1. 1.
  Evet sözlüğüm. Gerçekten canım yanıyor.
  Ayağımı incittim öyle yatıyorum yatakta. Çok da sızlıyor. Ne yapsam bilemiyorum. Evde kimse yok, üstüne de basamıyorum.

  Hayat çok zor sözlük çok...
  1 -1 ... tomris hatun
 2. 2.
  Canım yanıyor la sözlük

  Ana yok baba yok. Eş dost yok. Para bile yok. Ne yapıcam yaşanmıyor böyle.

  Her şeye rağmen mutlu olabilirsin diyenin doğmamış bacısını sikerim bu arada
  26 -7 ... dead silence
 3. 3.
  ya ben ne yapayım . bir yandan çalışıyor bir yandan da kpss ye hazırlanıyorum. ya ben ne yapayım ey sözlük.
  3 ... sadecetakilmakistiyorum
 4. 4.
  Benim de az buçuk yanıyor da dalga geçer ibneler diye yazmıyorum. Psikopatlar ya sanki ben acı çekemem ben robotum. Hayret bi şey.

  Eksileyenin de aq by.
  8 -7 ... susturulamayan avrat
 5. 5.
  iki duble iç unutursun. ama sonra yine aklına gelir. sonra yine içersin. olan vücuduna olur. kurtulamazsın. belki de en doğru olanı, hayatı reddetmek. ona da cesaretin olmaz. sende seversin. o da istediğin gibi olmaz. yalnızlığı seçersin.

  tavsiyem. git buralardan. başka yolu yok. bazen yer değiştirmek en iyisi. hem kim seni merak ediyor öğrenirsin.
  3 ... agresif edward
 6. 6.
  tavsiyelerin bir boka yaradığı yok.

  gidemiyorsun, gitsen bile kurtulamıyorsun. kalıp devam edemiyorsun, ölemiyorsun bile. böyle ruh gibi donuk ve duygusuz oluyorsun ama hala canın yanıyor. işin kötüsü yanmaya da devam edecek, çünkü bazılarımız tanrının istenmeyen çocuklarıyız.
  5 ... dai suki desu
 7. 7.
  Artık yanmıyor sözlük. Galiba uyuştu.
  2 ... catlakmargrit
 8. 8.
  Evet güzel insanların bulunduğu güzel sözlük. Abilerim, ablalarım, kardeşlerim, bacılarım... Çok yanıyor canım. Fiziksel bir acı değil bu bizzat ruhun en hassas yerinde ki en derin yara. Bugün onu seveli 2.5 yıl oldu. Bunca zaman beni onlarca kez aldattı. Binlerce yalan söyledi. Gitti. Kimse kalmayınca geldi ve teselli bulup tekrar gitti. Alışmıştım. Artık normal geliyordu... Ta ki düne kadar... Dün. Evet sözlük dün. Hamile olduğunu öğrendim sözlük.. Ben sağlıkçıyım. Bu yüzden bana geldi ve bunu anlattı. Gözü dönmüştü. Zaten canım yanar mı diye umursamazdı. Ben hamileyim dedi. Ulan ben o gözlerimin doluşunu, yaktığım sigarayı içime çekerken ağlamanın verdiği boğaz da ki garip his ve dumanın birleşiminin acısını nasıl anlatayım? Üst üste yakılan sigaraları? O ki katil olmayı bile göze almıştı o. Aldırmak istiyordu. Lakin parasının olmadığını ailesinin duyarsa ona zarar vereceklerini söyledi... Nasıl kıyayım ben ona? Bugün telefonumu satıyorum. Ona para vermek için. Belki de bu son entry. Bu haltı yediği çocukta kaçmış gitmiş hamile olduğunu öğrenince... Sanırım ölüyorum sözlük. Sağlıcakla kal sözlük. En güzel günler sizin olsun. Elveda sözlük. Hoşçakal.
  1 -4 ... instabilite
 9. 9.
  adam haklı yardım etme yani milletle yiyişsin götü sıkışınca sana koşsun olmaz böyle saçmalık.
  ... hizliveabdestli
 10. 10.
  Evet yanıyor sözlük kendimi tuvalete kapatip sessiz sessiz aglamak güçlü gorunmek zorunda olmak muzik dinleyerek çığlığini bastirmak bunun nedeni ne aşk acısı ne saglik mutsuz huzursuz bir aile gidecek bir yerinin oolmamasi yaz okuluna bile eve gitmemek icin kalmak sonra o bitince herkes butun arkadaslarinin biletini alip gitmesi çok canım yaniyor sözlük çok..
  1 ... mavinin her tonu guzeldir