1. 1.
  aslı "canı sıkılmış hıncal uluç" olan başlık (ciddiyim).

  yazısına aşağıdaki şekilde başladı ise şıp diye anladığım durum.

  "bir haftadır ses çıkarmıyorum, bakalım kim yazacak diye bekledim. nerdeee? bizim üstüne ölü toprağı serpilmiş kutsal ittifak medyasının bunu yazacak cesareti var mı? 7 gün önce kanatçı hıdır diye bir restoran açıldı sevgili okurlarım. nasıl taze tavuklar, nasıl mis gibi kokan kanatlar, nasıl ilgi, nasıl temizlik anlatamam. "nasıl yahu" dedim kendi kendime. parmaklarımızı yedik ben, muzo bir de ayten. ama benim medyam ayakta uyuyor. bre aman, bu nasıl aymazlık, bu nasıl vurdum duymazlık. bu nasıl nasıl?
  işiniz gücünüz yok "israil lübnan'a girmiş" yok "türkiye'de açlık artmış"

  gidin, görün parmaklarınızı yiyin.

  0 216 123 45 67
  86 -6 ... deep
 2. 2.
  cok tehlıkeli bir durumdur.canı sıkılmamıs ve oyalanan bir hıncal uluctercıhımızdır.zira canı sıkılmıs bır hıncal uluc un herseye her kımseye bulasma laf atma ıhtımalı vardır.uludag sozluk e bıle.
  3 ... jakuzi
 3. 3.
  aşağılık thy hostesleri

  pazar günü muzo ile şöyle güneye gidelim dedik. yasemin businessten ayırmış iki bilet. neyse bindik efendim. hostes değil sanki maymun karşıladı daha girişte. soğuk bir "hoş geldiniz efendim" ile yerimize ittirdi bizi. nasıl suratsız, nasıl meymenetsiz, nasıl lümpen, nasıl hakaretamiz, nasıl soysuzca yemeğimizi önüme koydu bilemezsiniz. 45 dakikalık yol efendim. insan ayı gibi acıkıyor. bunların ne kadar pis olduğunu bildiğim için ertekin'de 6 tabak mantı yemiştim allahtan. (bu arada ertekin'de rezervasyon için 0 212 123 45 67) tam bu sırada kaptan köpeğe seslenirmiş gibi "lütfen kemerlerinizi bağlayın" demesin mi? bre aman, bu nasıl insanı köpek yerine koymak, bu nasıl ırkçılık, bu nasıl nasıl? allahtan 45 dakika sonra antalya'ya indikte kurtuldum bu pis faşistlerden.

  sonra muzo'yu taktım koluma kadim dostum taki'nin restoranına gittik. bre aman, o nasıl kebap, o nasıl güveç, o nasıl patlıcan, o nasıl nasıl? (tel 0 242 345 67 89) neyse efendim. taki yi gelecek yazımda daha detaylı anlatacağım.

  bu thy'nin başına adam gibi bir adam şart. ben fatih terim'i öneriyorum.
  13 -2 ... deep
 4. 4.
  Keneler!..

  BiR kenedir gidiyor.. Ayşe de keneleri sormaz mı bana.. Bugün Günaydın'da var..
  Döndüm gazeteye geldim, dehşet saçan kenelerin bir komik öyküsünü Şok'ta okudum. Burcu yazmış..
  Hani piknikte her çalı arkası tuvalettir ya.. O anda bir delikanlının teşkilata yapışmış kene de haber olmuştu.. Burcu'nun yazdığı daha matrak..
  Diyarbakır mezrasında bir genç kız sık sık terlemeye, çığlıklar atıp kendinden geçmeye başlamış. Durum devam edince hastaneye taşımışlar. Uzun uzun tetkik ve tahliller sonuç vermezken, işin içine gene kenenin karıştığını bulmuş doktorlar sonunda.
  Kocaman kene bu defa genç kızın içine girmiş ve de affedersiniz efendim, tam klitorisin üzerine konuşlanmış.. Sonuç.. Durmadan orgazm!..

  not : vallahi noktasına dokunmadım. aha linki.

  sabah.com.tr/2006/07/02/yaz02-10-122.html
  5 ... deep
 5. 5.
  ''göztepe'nin üç otobüs taraftarı var.'' demesinden sonra bunlar da okununca adamın artık tam bir bunak olduğu kaçınılmaz bir gerçektir.

  http://www.goztepelist.or...peistanbulbsbkonfeti1.jpg
  http://www.goztepelist.or...tepeistanbulbsbtribun.jpg
  http://www.goztepelist.or...l/goztepeistanbulbsb2.jpg
  http://www.goztepelist.or...epeistanbulbsbatkilar.jpg
  http://www.goztepelist.or...ler/futbol/denizfoto2.jpg
  http://www.goztepelist.or...imler/futbol/goztepe2.jpg
  http://www.goztepelist.or...er/futbol/ataturktri2.jpg
  http://www.goztepelist.or...ler/futbol/ataturktri.jpg
  -1 ... gerko
 6. 6.
  nihayetinde nesesi yerinde bir ajdardan daha cok tercih edilecek kisilik.
  -1 ... mulayim
 7. 7.
  (bkz: hincal uluc/#703423)
  ... ayseciginalpellayadoyduguan
 8. 8.
  efendim...
  bildiğiniz gibi iki gündür paristeyim. yok trafik sıkışıklığıymış, yok gerets' in cihan inadıymış, hepsini geçtim. muzo ve kazım ile paris' in mavi göğü altındayız ya, daha ne?
  daha otelden çıktık ya, galatasaray formalı bir delikanlı yanıma gelmez mi? yok galatasaray ne yapacakmış, bordeaux' u yener mi imiş? kem küm edip uzaklaştım. yarın galatasaray fransa' da ama ben paristeyim. futbola benzemeyen futbolu izlemek mi? paris' te iken hele?
  kafayı dinliyorum ya, daha ne?
  grup çok neşeliydi, taksi şöförüyse çok sessizdi, seinne nehri' ne gidiyoruz, kazım başlamaz mı ' hakan şükür şöyle yapmış...böyle yapmış... ' diye! şöför sevinçle başını çevirdi. ' sukurr! hakan sukur! galatasaray! ' kazım başladı eleştirmeye hakan' ı. az kalsın kaldırıma çıkıyorduk. yine galatasaray... heryerde galatasaray... yok şaşırmıyorum ama tatildeyim...
  seinne nehri kenarında cafe le blanche vardır, jean paul sartre ' bulantı ' adlı ünlü eserinin çoğunu burada yazmış. o masaya oturmuşuz. keyifle gülümsedim. özgürlüğü damarlarımda hissettim. biri çıkmaz mı ' hıncal! hıncal! ' diye! buyrun burdan yakın.
  yarın devam. ne de olsa tatildeyiz.
  4 ... legend of the stranger
 9. 9.
  hıncal'ın o gıcık gülüşünü duymak zorunda kalmayacağımız durumdur. sadece kendinin güldüğü salak esprileri de yapamaz duruma düşmesidir.
  1 ... crazyever
 10. 10.
  (bkz: şapkasını kaybetmiş ertekin)
  1 ... zargana