bugün

Bir nevi afkurma nidası. Burdan gitmeyi düşünecek kadar namussuz olacağıma kafama sıkarım aq. Asker selamı.
görsel
Kaçmaya gerek yok gidebilirsin tutan mı var? Kimse kimseyi zorla tutmuyor ki.
Türk vatanı olmayan yerlere git senin gibilere türk vatanında yaşamak haramdır.
ülkesi dardayken g.tünü kurtarmak için kaçıp giden net o.ç. 'dur.

O kadar net. Lamı cimi yok.

Şair aşık gülali yıllar öncesinde aşağıdaki şiiri yazmış. Demiş ki; "biz bu zulmetler içinden çıkarız!"
Allah'ın izniyle çıkmışız. Yine çıkarız, çıkacağız da, ergenokon'dan çıkar gibi çkkacağız hem de. Ve senin gibi leşler hayatlarını it gibi korkarak yaşayacak. insan olabilmenin onuruyla yaşamak ve gerekirse adam gibi ölmenin şerefli tutkusunun tadına varamayacaksınız. Cehennemin dibine kadar yolunuz var.

--spoiler--

Biz bu zulmetler içinden çıkarız bir gün olur;

Biz bu zulmetler içinden çıkarız bir gün olur;
Şarka garba yıldırımlar çakarız bir gün olur.

Kara bulutlar içinden parlayıp şimşek atar,
Gök gürler, dolular yağar; bakarız bir gün olur.

Kafkas, Buhara, Kırım'dan çevrilen hisarları,
Vurur millî külünk ile yıkarız bir gün olur.

Türkistan'ın güneşinden alırız bir kıvılcım;
Cehennem olur cihanı yakarız bir gün olur.

Anadol'dan Hindistan'a geçeriz Temür gibi,
Himalaya dağlarını çalkarız bir gün olur.

Dağıstan, Kırım, Kazan'ı; iran, Turan, Kaşgar'ı,
ittihadın zinciriyle sıkarız bir gün olur.

Bizi boğmak için yurda akan acı selleri,
Dinimizin kuvvetiyle tıkarız bir gün olur.

Türk doğarız, Türk gezeriz, Türk yaşarız dünyada;
Devrilen Moskof elinden çıkarız bir gün olur.

Der Zülâlî, Volga, Tuna, Ceyhun, Araslar gibi
Tuğyan eder deryalara akarız bir gün olur.

https://youtu.be/O3qC0Ttfans
--spoiler--
Kaçsanız kaç yazar her coğrafyada gene salak eşeklersiniz.
keşke canını, vatandan namustan bayraktan ezandan çok sevenler bi gitse. tutan mı var kardeşim. herseyinden sikayetci olduğunuz bu ulkede kalmanız; yedigi kaba pisleten bir hayvani anımsatıyor.
Gerizekalı olduğunu belli eden de bu sözlükten kaçmalı, yani.
Neden kaçıcaz olm niye?
danimarka'ya kabul aşamasında,,
recep tayyip'e olan görüşlerinizi sınıyorlar. dikkat edin bayanlar, baylar.

edit :soytarılar beni eksiliyor hem de türkiye'de oturup. ulan bu daha geçenlerde oldu pezevenk. bundan sonra adam hakkında iyi konuşursan almıyor herifler.
kapının önünü süpürmezsen de ağzına sıçıyorlar anladın mı lan? demokrasi senin bildiğinden değil. bi kıza asıl bakalım nasıl göt oluyorsun, pis deyyus. anlamadan, bilmeden öyle cart curt...
canımı sevmiyorum. tşk.
Bir dönem ben de bu ülkeden gitmek istedim. Sonra ne vesile oldu bilmiyorum ama bir gün dank etti, Benim evim burası. Burda doğdum, burda büyüdüm, buranın kültürüyle yetiştim. Burası benim...
Ben niye gideyim ki? Niye evimi terkedeyim?
Yaşanmaz hale getirenler gitsin.
defol git ülke rahatlasın biraz.
böyle korkaklar siktir olsun gitsin zaten. tatlı su balıkları. ancak, kendi vatanını milletini kötülemeye yararsınız. yumuşacıklar sizi.
Ülkeden kaçınca sorunlar çözülecek mi?
Hangi ülke bu kadar insanı kabul edicek?
O memleket hasreti nasıl giderilecek?

Biz bu ülkeyi kolay kazanmasını, kolay kolay da terketmeyiz.

Mustafa Kemal Atatürk nasıl tüm imkansızlıklara rağmen kaldı, kimsenin içinde bir umut ışığı dahi yokken tüm kalplere umut oldu ve ülkeyi yeniden kurdu.

Bizde bu zor günler geçene kadar mücadele edip ülkeyi yeni baştan duzeltmeliyiz.
Çanakkalede Lise talebelerinin yarı aç yarı tok savaşıp canları bahasına şehit olduğu bu aziz vatanı kıçımızı kurtarmak için terkedip kaçmak bize yakışmaz. Cenabı allaha sığınıp yaşamaya devam. Gittiği yere kadar..
Defol git. Ülke bir kuzu görünümlü çakaldan daha kurtulur. Biz gerekirse vatana canımızı, bayrağa kanımızı katarız.
Bence de canını seven kaçsın, ülkede kansız orospu çocuklarını istemiyoruz.
Şimdi birleşme zamanı şu ortalık bi durulsun sonra nereye kaçarsan kaç

istersen çıktıgın deliğe geri gir ama şimdi dur.
görsel
gerçekten de bir kısım insan bak şuradan siktirip gitsin, ülkenin başına musallat olmuş emperyal çöp ve uşakları gerçekten de sabah akşam kafa sikip duruyorlar. gidin pembe totonuzu nerede dövdürecekseniz kalabalık etmeyin.
güncel Önemli Başlıklar