bugün

(bkz: camın buğusuna yumruğun yanı ile bebek ayağı yapmak)
2004 yılının kışında bakırköy meydandan binilen belediye otobüsünün trafikte yanına gelen diğer otobüste görülen hanım kızımızın beğenilmesi sonucu ince bir kesiş* sonrası telefon işareti yaptıktan sonra numarasını yazarken son iki hane de otobüsün hareket etmesini hatırlatıyor buğulu cama yazılan yazılar. hani trafikte beğendiğiniz bir araba görür yanyana gelmeyi kollarsınız da bir türlü denk gelemezsiniz ya, bir onun şeridi akar, bir sizin. cama yapışık gittim anasını satayım e5'e kadar. 81 farklı numarayı aramaya da g.tüm yemedi açıkçası. yıkıldıydım yeminle.

http://www.youtube.com/watch?v=SYfY6E9UQYQ
araba camına yapanın annesini gözden çıkarttığına işarettir.
buhar yapmış arabanın camlarına değişik şekiller çizip bıraktıktan sonra kuruması beklenilerek bi güzel camda kalıcı iz bırakılır.nihayetinde araba sahibinden küfür yenmesi kaçınılmazdır.
(bkz: o elin götüne girsin götüne)
boş yere elini kirletmekten öte bir şey değildir. nasılsa bir kaç dakika içinde karmaşıklaşacak sonra da silinip gidecek. değmez.
yazılan yazının silinmediği sürece uzun süre kaldığı eylemdir. o yazıyı silmezseniz 1 ay sonra tekrar aynı yere kuvvetli bi şekilde hohlarsanız yazdıgınız şeyler tekrar karışınıza çıkar.

not: bunu çok az kişinin bildiğini düşünerek bi heyecanla yazdım. umarım hepiniz bilmiyosunuzdur.
huyum kurusun. ayıptır söylemesi penis çizerim.
her insanın en az bir defa yaptığı eylem. genelde kalp çizilir ve kalbin içine baş harfler yazılır.